Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

PR & Communications Consultant
new
Marketing
PR Calling

PR Calling
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
dobra organizacja pracy
dobry warsztat pisarski
znajomość mediów tech
pr
znajomość mediów b2b
Opis stanowiska

Szukamy doświadczonego konsultanta z zamiłowaniem do nowych technologii!

Jesteśmy agencją PR, w której codziennie wspieramy naszych klientów w budowaniu ich eksperckiego wizerunku i rynkowej rozpoznawalności. Współpracujemy z firmami szeroko związanymi z technologiami, które obsługujemy w ramach hubów kompetencyjnych, skupiających wiedzę branżową oraz know - how naszych konsultantów.

Chcesz zostać jednym z nich?

Stanowisko: PR & Communications Consultant

Twoje zadania:

  • kompleksowe prowadzenie projektów komunikacyjnych dla klientów z branży technologicznej, finansowej i sektora usług profesjonalnych
  • udział w warsztatach strategicznych z klientami oraz spotkaniach wewnętrznych
  • tworzenie koncepcji kreatywnych, rozwój klientów, rekomendacja dodatkowych narzędzi i aktywności
  • udział w rozwoju know - how agencji, rozwijanie relacji z mediami i partnerami
  • udział w projektach new-bizowych
  • ścisła współpraca z Head of PR & Communications

a ponadto:

  • budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z: mediami, influencerami, a także klientami oraz zespołem!
  • nadzór nad realizacją harmonogramów i planów działań komunikacyjnych
  • mierzenie efektywności prowadzonej komunikacji (pokażemy Ci nasze autorskie wskaźniki :) )

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli wyróżnia Cię:

  • min. 2-3 lata doświadczenia w pracy w PR w sektorze nowych technologii
  • znajomość mediów biznesowych oraz dobre relacje z kluczowymi dziennikarzami redakcji technologicznych (praktycznie, nie teoretycznie!)
  • dobra orientacja w trendach i nowinkach branżowych
  • doskonały know-how z zakresu narzędzi PR
  • kompleksowe podejście do prowadzonych projektów, tzw. big picture realizowanych działań

Cenimy zaangażowanie, motywację, postawę "can-do". Bardzo ważny jest dla nas także warsztat pisarski, umiejętność logicznego i sprawnego wyrażania myśli oraz wiedza w zakresie budowania relacji z klientem czy mediami.

Gwarantujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę B2B, premie uznaniowe
  • dobrą atmosferę pracy i lubiący się zespół - imprezy integracyjne, świętowanie urodzin, sukcesów i inne inicjatywy sprzyjające budowaniu relacji
  • dobrze ułożone procesy wewnętrzne
  • pracę ze świetnymi klientami, u których czujesz się jak część zespołu
  • mnóstwo ciekawych zadań, możliwość realizacji własnych pomysłów
  • pracę na nowoczesnych narzędziach, m.in Slack, Dropbox, Google Suite
  • docenienie zaangażowania i chęci rozwoju
  • dużo motywacji do aktywności sportowych :)
  • udział w szkoleniach i eventach
  • dofinansowaną w 100% opiekę medyczną
  • dofinansowanie w 50% karty MultiSport
  • narzędzia pracy: MacBook Air
  • pracę w modelu hybrydowym (praca w biurze w pon, wtorek i środę; czwartek i piątek zdalnie)
  • workation w okresie wakacji, a także dłuższych weekendów czy świąt