Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Pracownik Biurowy
Inne
Premium Cutz Barbershop

Białystok
4 500 - 5 000 PLNBrutto miesięcznie - UZ
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa zlecenia
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
dobra organizacja pracy
elastyczność
sprzedaż
Mile widziane
finanse
Opis stanowiska

Cześć,

poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu i wesprze nas w prowadzeniu spraw administracyjnych, księgowych oraz organizacji szkoleń.

Opis stanowiska: Poszukujemy utalentowanej i zorganizowanej osoby, która będzie odpowiedzialna za organizowanie szkoleń, tworzenie dokumentacji oraz prowadzenie prostych zadań z zakresu księgowości. Osoba na tym stanowisku będzie kluczowym elementem naszego zespołu, wspierającym płynne funkcjonowanie operacji firmy.

Obowiązki:

- Planowanie i koordynowanie szkoleń dla naszych klientów, dbając o ich profesjonalny przebieg.

- Tworzenie i zarządzanie dokumentacją firmową, zapewniając jej kompletność i aktualność.

- Współpraca z innymi działami w celu zapewnienia spójności i terminowości dokumentacji.

- Obsługa klientów, zapewniając im wysoki standard obsługi.

Wymagania:

- Szybkie przyswajanie nowych umiejętności oraz umiejętność radzenia sobie w dynamicznym środowisku.

- Proaktywne podejście do pracy i skuteczne rozwiązywanie problemów.

- Doskonała organizacja pracy własnej i umiejętności komunikacyjne.

Doświadczenie na stanowisku związanych z pracą biurową lub sprzedażą jest bardzo mile widziane, a nie jest wymagane :)

Oferujemy:

- Możliwość elastycznej pracy hybrydowej, dostosowanej do Twoich preferencji.

- Nieformalną atmosferę pracy i wsparcie ze strony przyjaznego zespołu.

- Możliwości rozwoju oraz dostęp do szkoleń w dynamicznym środowisku biznesowym.

Jeśli jesteś gotowy/a na wyzwanie i chcesz być częścią naszego ekscytującego projektu, czekamy na Twoją aplikację!

4 500 - 5 000 PLN

Brutto miesięcznie - UZ