Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

UX/UI Designer
new
Design
Pretius

Pretius
8 400 - 20 160 PLNNetto miesięcznie - B2B
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna
Wymagane umiejętności
Figma
Opis stanowiska

Poszukujemy UI/UX Designera, który dołączy do naszego zespołu i będzie odpowiedzialny za współtworzenie rozwiązań IT spełniających potrzeby naszych Klientów. Jako Pretius dostarczamy dedykowane aplikacje (oprogramowanie na zamówienie) takie jak zaawansowane rozwiązania CRM, systemy sprzedażowe i prowizyjne, portale lojalnościowe czy customer service.

Oczekujemy od Ciebie:

  • minimum 2 lata doświadczenia komercyjnego w obszarze designu
  • umiejętności tworzenia nowoczesnych interfejsów użytkownika
  • znajomości metodyk dotyczących badań i testów UI/UX
  • znajomości zagadnień Design System i Atomic Design
  • doświadczenia w korzystaniu z pakietów oprogramowania graficznego i narzędzi do prototypowania, takich jak: Figma, Sketch,
  • umiejętności diagnozowania i rozwiązywania problemów
  • zaangażowania, chęci zdobywania wiedzy i dzielenia się nią
  • samodzielności i odpowiedzialności za powierzone zadania
  • znajomości i doświadczenia w pracy w metodykach Agile
  • dobrej znajomości języka angielskiego (co najmniej B2/C1)

Dołączenie do Pretius oznacza:

  • Pracę w 100% zdalną
  • Elastyczne godziny pracy
  • Wszystkie formy współpracy (B2B, UoP, zlecenie)
  • Pracę w doświadczonym zespole i możliwość wymiany wiedzy z innymi developerami
  • Szybki proces rekrutacji (wysyłka CV, screening call, spotkanie rekrutacyjne, decyzja o zatrudnieniu)

Dajemy konkretne benefity:

  • Prywatna opieka zdrowotna Medicover
  • Dofinansowanie karty Multisport
  • Budżet na wyjazdy konferencyjne
  • Dofinansowanie do kursów i szkoleń
  • Premia za polecenie znajomych
  • Możliwość pracy w 100% zdalnej

8 400 - 20 160 PLN

Netto miesięcznie - B2B