• Oferty
  • Wszystkie ofertyWarszawaMarketingMarketingBrand Manager
    Brand Manager
    Marketing
    Primavera Parfum Sp. z oo Spółka komandytowa

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    język angielski
    brand management
    ms excel
    narzędzia marketingowe

    Opis stanowiska

    Zakres obowiązków:

    • Odpowiedzialność za marketing i sprzedaż dla marki,
    • Współpraca z wewnętrznymi i zewnętrznymi partnerami,
    • Opracowywanie materiałów pod sieci drogeryjne i budowanie kart produktowych,
    • Opracowywanie koncepcji produktowych i promocyjnych,
    • Współtworzenie strategii marki krótko i długoterminowej– określenie jej roli dla organizacji, fundamentów pozycjonowania oraz obecności na rynku,
    • Przygotowywanie, prowadzenie i rozliczanie kampanii marketingowych - tworzenie raportów i zestawień,
    • Bieżąca kontrola i analiza efektywności prowadzonych działań oraz ich optymalizacja,
    • Monitorowanie działań konkurencji, analiza trendów w kategorii,
    • Współpraca z innymi działami firmy w celu maksymalizacji zysków,
    • Realizacja budżetu marketingowego wg planu.

    Nasze wymagania

    • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • Świetna znajomość narzędzi marketingowych w e-commerce i na rynku tradycyjnym
    • Dobra znajomość języka angielskiego,
    • Umiejętność pracy w międzynarodowym środowisku,
    • Dostosowywanie strategii marketingowych do lokalnych rynków, uwzględniając różnice kulturowe, preferencje konsumentów, regulacje prawne oraz konkurencję.
    • Zaangażowanie, inicjatywa i samodzielność, bardzo dobre umiejętności komunikacyjne, zaangażowanie
    • Wysokie zdolności analityczne oraz umiejętność prezentowania rekomendacji,
    • Bardzo dobra znajomość excel,
    • Znajomość rynku Beauty w Polsce i zagranicą będzie dodatkowym atutem!

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę lub B2B,
    • Możliwość rozwoju zawodowego,
    • Pracę w systemie hybrydowym,
    • Stabilną pracę w młodym, dynamicznym zespole w prężnie rozwijającej się firmie
    • Pakiet świadczeń pracowniczych (BenefitSystem, opieka medyczna).