Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista / Specjalistka ds. marketingu
Marketing
Primeon sp. z o.o.

Warszawa
7 000 - 10 000 PLNBrutto miesięcznie - Dowolna
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
terminowość
dobra organizacja pracy
marketing
Lekkie pióro
Angielski
Mile widziane
saas
Opis stanowiska

Primeon to spółka zajmująca się tworzeniem oprogramowania dla edukacji. Nasze produkty były wielokrotnie nagradzane i wyróżniane w niezależnych konkursach. W związku z dynamicznym rozwojem zarówno na rynku polskim, jak i międzynarodowym poszukujemy osób, które pozwolą nam utrzymać dotychczasowe tempo.

Naszym flagowym produktem jest Platforma LangLion (http://www.langlion.com/), która usprawnia funkcjonowanie szkoły językowej.

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i wdrażanie strategii marketingowej Platformy LangLion na nowych rynkach
  • Koordynacja tworzenia treści powiązanych bezpośrednio lub pośrednio z Platformą LangLion ukierunkowanych na generowanie leadów
  • Koordynacja działań związanych z tworzeniem materiałów reklamowych (tj. landing page, bannery, itp.)
  • Zarządzanie produktowymi kanałami komunikacji, tj. blog, newsletter, social media: facebook, twitter, instagram, linkedIn
  • Koordynacja wydarzeń promocyjnych (np. webinary, konferencje branżowe)
  • Współpraca z działem sprzedaży w celu optymalizacji procesu sprzedażowego
  • Optymalizacja stron produktowych pod kątem SEO
  • Analiza, optymalizacja i raportowanie efektywności prowadzonych działań

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doskonała organizacja pracy i terminowość
  • Dokładność, sumienność i samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Łatwość w operowaniu językiem polskim i angielskim (tzw. "lekkie pióro")
  • Entuzjazm i aktywność w działaniu
  • Chęć zdobywania wiedzy i nowych umiejętności
  • Dobra znajomość języka angielskiego (minimum na poziomie B2)
  • Mile widziane doświadczenie z produktami oferowanymi w modelu SaaS.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na preferowanych przez kandydata warunkach (do wyboru umowa o pracę / umowa cywilnoprawna / B2B)
  • Dużą niezależność w działaniu
  • Pracę w firmie będącej liderem w branży na rynku polskim i dynamicznie rozwijającej się na rynkach zagranicznych
  • Elastyczny grafik i możliwość pracy zdalnej
  • Niepowtarzalną atmosferę pracy w małym i zgranym zespole

7 000 - 10 000 PLN

Brutto miesięcznie - Dowolna