• Wszystkie ofertyPoznańMarketingMarketingMarketing Manager B2B
    Marketing Manager B2B
    Marketing

    Poznań
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    zarządzanie projektami
    tworzenie treści
    j. angielski
    Google Analytics
    lead generation
    strategie marketingowe

    Opis stanowiska

    Jesteśmy średnią międzynarodową firmą z kapitałem polskim działająca w sektorze opakowaniowym od ponad 20 lat. Nasi klienci końcowi to głównie drukarnie opakowaniowe, które drukują etykiety, puszki i folie. Nasz zespół liczy ponad 30 osób zlokalizowanych w Rokietnicy oraz w 3 innych krajach. Sprzedajemy jednak do ponad 20 krajów bezpośrednio lub przy udziale dystrybutorów.

    Ponieważ Polska i kilka innych krajów, do których sprzedajemy stały się dla nas „za ciasne”, chcemy rozszerzyć dystrybucję zagraniczną. Dlatego szukamy do naszego zespołu kogoś, kto pomoże nam ją zbudować od strony marketingu.

    Będziesz odpowiedzialny/a za samodzielne lub/i przy pomocy agencji prowadzenie projektów marketingowych w segmencie B2B skierowanych do dystrybutorów na całym świecie oraz do drukarni opakowaniowych. Na te działania składają się:

    • Opracowywanie i wdrażanie strategii marketingowych
    • Tworzenie i zarządzanie treściami marketingowymi
    • Planowanie i realizacja kampanii marketingowych
    • Budowa i zarządzanie procesem lead generation
    • Koordynacja pracy zewnętrznych agencji
    • Zarządzanie budżetem marketingowym
    • Tworzenie i zarządzanie materiałami marketingowymi
    • Administracja i zarządzanie systemami marketingowymi
    • Zarządzanie dodatkowymi projektami

    📝 Wymagania:

    • Doświadczenie w tworzeniu i realizacji strategii marketingowej B2B.
    • Doświadczenie w marketingu w firmie prowadzącej sprzedaż doradczą
    • Praktyczna znajomość różnych obszarów marketingu, takich jak content marketing, ABM, marketing automation, SEO/SEM, Google Analytics oraz social media.
    • Umiejętność tworzenia i zarządzania lejkami marketingowymi, a także biegłość w korzystaniu z narzędzi marketingowych.
    • Doświadczenie w zarządzani podwykonawcami oraz agencjami zewnętrznymi w obszarach SEO, copywritingu, Google Ads i prac graficznych.
    • Umiejętności zarządzania zadaniami i projektami na wysokim poziomie.
    • Doświadczenie w tworzeniu contentu dla social media oraz artykułów edukacyjnych.
    • Znajomość pracy na KPI oraz doświadczenie w ich wdrażaniu.

    🎁 Oferujemy:

    • Bardzo dobre wynagrodzenie
    • Wsparcie całego zespołu.
    • Pakiet medyczny po okresie próbnym.
    • Pracę w życzliwej atmosferze.
    • Proces onboardingowy, co oznacza, że wybrana osoba zostanie szczegółowo wprowadzona i przeszkolona.
    • Pracę zgodną ze strategią i w oparciu o procesy co oznacza, że nasze działania są uporządkowane i bez chaosu.

    👉 Plus:

    • Prywatna opieka medyczna na umowie stałej
    • Dofinansowanie szkoleń i kursów
    • Ubezpieczenie
    • Możliwość pracy zdalnej
    • Elastyczny czas pracy
    • Spotkania integracyjne
    • Firmowa drużyna sportowa
    • Służbowy telefon do użytku prywatnego
    • Komputer do użytku prywatnego
    • Program emerytalny
    • Brak dress code’u
    • Kawa / herbata, napoje
    • Parking dla pracowników
    • Strefa relaksu
    • Dodatkowe świadczenia socjalne
    • Wyprawka dla dziecka
    • Wyprawka szkolna
    • Paczki świąteczne
    • Świętowanie urodzin
    • Dofinansowanie dojazdów do pracy w przypadku konieczności dalszych dojazdów
    • Możliwość uzyskania uprawnień
    • Pikniki rodzinne
    2 458 - 3 623 USD

    B2B

    2 070 - 3 105 USD