Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Przedstawiciel Handlowy / Doradca Klienta
new
Sales
PROCAM Polska Sp. z o.o.

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
prawo jazdy kat.B
umiejętności handlowe
merytoryczne doradztwo
budowanie relacji
Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji handlowych z klientami
  • Profesjonalne doradztwo oraz wsparcie klientów
  • Realizowanie celów sprzedażowych
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i rozwój sprzedaży

Nasze oczekiwania

  • Wiedza agronomiczna (w zakresie minimum podstawowym) i motywacja do jej pogłębiania
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, idealnie w branży agro
  • Umiejętność planowania i realizacji celów sprzedażowych
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży rolno-ogrodniczej
  • Wykształcenie kierunkowe (rolnictwo, ogrodnictwo)

Oferujemy

  • Umowa o pracę jest u nas standardem
  • Praca odbywa się w systemie zadaniowym i jest mobilna
  • Zapewniamy narzędzia nie tylko do pracy – samochód, telefon służbowy, iPad
  • Zapewniamy specjalistyczne wdrożenie oraz wsparcie i opiekuna na początku kariery w firmie
  • Gwarantujemy Ci wsparcie ekspertów, opiekę merytoryczną i uzupełnianie wiedzy poprzez stały system szkoleń
  • Propagujemy zdrowy tryb życia poprzez rozwinięty pakiet socjalny, sportowy i finansowanie opieki medycznej
  • Znajdujemy czas nie tylko na pracę, ale też na integrację

Dowiedź się więcej