Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Koordynator projektów
new
Inne
PROFI PERSONAL sp. z o.o.

Warszawa
8 000 - 10 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
prawo jazdy
ukraiński
rosyjski
multitasking
Mile widziane
Angielski
Friendly offer
Opis stanowiska

🚀 Gotowy, aby stać się częścią wspaniałego zespołu? Poszukujemy odważnych i zdeterminowanych liderów do roli Koordynatora Projektów w samym sercu Warszawy!🌟

To nie jest zwykła praca, to Twoja szansa, aby wyrobić sobie markę!

W Profi Personal nie szukamy zwykłych kandydatów. Szukamy wyjątkowych ludzi, którzy są gotowi podjąć wyzwanie i zmienić świat. Jeśli Twoje serce bije zgodnie z Twoimi ambicjami i jesteś gotowy, aby przenieść nasze projekty na wyższy poziom, czekamy na Ciebie.

Twoja misja:

  • Stać się siłą napędową sukcesu: Będziesz odpowiedzialny za prowadzenie i rozwijanie naszych projektów, rozbudowywanie ich i wspieranie ich wzrostu.
  • Wykorzystaj nowe metody: Rozwiązuj problemy produkcyjne przy użyciu zaawansowanych technologii i innowacyjnych rozwiązań.
  • Poprowadzisz swój zespół na nowe wyżyny: Inspiruj i motywuj swój zespół do osiągania świetnych wyników.
  • Ulepszaj procesy: Nieustannie pracuj nad poprawą sposobu, w jaki pracujemy, aby zmaksymalizować wydajność.

Czego szukamy:

  • Przywództwo masz we krwi: Masz naturalne zdolności przywódcze i potrafisz motywować swój zespół do osiągania wysokich wyników.
  • Gotowość na wyzwania: Preferujesz szybkie i adaptacyjne środowisko pracy.
  • Doświadczenie w zarządzaniu: Twoje doświadczenie na stanowiskach kierowniczych w zakładach produkcyjnych będzie dodatkowym atutem.
  • Kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań: Umiesz myśleć kreatywnie, aby rozwiązywać problemy.

Dlaczego warto do nas dołączyć:

  • Rozwój i dynamika: Nasza firma gwarantuje nie tylko stabilność, ale i dynamiczny rozwój.
  • Wynagrodzenie i gwarancje: Proponujemy konkurencyjne wynagrodzenie i zatrudnienie zgodnie ze wszystkimi przepisami.
  • Nieograniczone możliwości rozwoju: Oferujemy szerokie możliwości rozwoju zawodowego i kariery.
  • Rozwój przywództwa: Wspieramy i promujemy rozwój Twojego potencjału przywódczego.

Nie wahaj się! Czekamy na Ciebie! Wyślij nam swoje CV!

8 000 - 10 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP