Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Staż | Consulting | PwC
new
Consulting
Program Kariera

Warszawa
5 500 PLNBrutto miesięcznie - UZ
Rodzaj pracy
Praktyka/Staż
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa zlecenia
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
excel
Opis stanowiska

Program Kariera Polskiej Rady Biznesu to największy niezależny program płatnych staży studenckich w Polsce. Organizowany jest od ponad 20 lat. W tym roku pracodawcy w ramach Programu Kariera oferują blisko 120 staży w kilkunastu branżach.

Program Kariera zaprasza na staż:

PwC - Consulting - Praktyki w zespole Strategy&

IDEALNY KANDYDAT TO:

  • studenci od 3 roku studiów I stopnia roku studiów lub absolwenci szkoły wyższej,
  • zainteresowani konsultingiem, doradztwem strategicznym i ekonomią,
  • cechujący się zdolnościami analitycznymi i umiejętnościami logicznego myślenia,
  • rozumiejący wartość płynącą z ustrukturyzowanego podejścia do problemów, a także znajdujący innowacyjne, nietuzinkowe rozwiązania,
  • będący na bieżąco z wydarzeniami ze świata i biznesu,
  • swobodnie komunikujący się w języku angielskim,
  • dobra znajomość program MS Excel,
  • budujący relacje i chętnie pracujący w zespole,
  • dyspozycyjny min. 35h tygodniowo.

CEL/PROGRAM STAŻU:

  • masz szansę zdobyć doświadczenie w projektach dla firm z różnych sektorów gospodarki, zarówno ogromnych międzynarodowych koncernów, specjalistycznych funduszy private equity jak i lokalnych przedsiębiorstw rodzinnych,
  • będziesz mieć możliwość udziału w projektach w obszarze z obszaru doradztwa biznesowego, w tym projekty, takie jak : strategie biznesowe, organizacyjne, konsumenckie i optymalizacyjne m.in. w budowaniu strategii biznesowych i organizacyjnych lub tworzeniu planów ekspansji i rozwoju,
  • będziesz mógł też pracować przy projektach wspierających Klientów w procesach fuzji i przejęć (M&A), analizach strategicznych i rynkowych, kompleksowych procesach inwestycyjnych oraz dostosowaniu się do dynamicznie zmieniających się trendów rynkowych i regulacyjnych,
  • zdobędziesz zatrudnienie na okres praktyk z możliwością kontynuacji współpracy, będziesz pracować w trybie hybrydowym,
  • wsparcie buddyiego w pierwszych dniach praktyk.

ZADANIA STAŻYSTY:

  • dołączysz do firmy konsultingowej uznawanej przez młodych za najlepsze miejsce pracy,
  • rozbudujesz sieć profesjonalnych kontaktów, które będą Twoim kapitałem w przyszłości,
  • wybrane osoby zostaną zaproszone do wypełnienia testu kompetencyjnego w formie gry rekrutacyjnej oraz testu z języka angielskiego. Po zaliczeniu testów odbędzie się rozmowa z przedstawicielami zespołu.
5 500 PLN

Brutto miesięcznie - UZ