Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Staż | Dział Finansów | Gedeon Medica
Finanse
Program Kariera

Konstancin-Jeziorna
4 500 - 5 000 PLNBrutto miesięcznie - UZ
Rodzaj pracy
Praktyka/Staż
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa zlecenia
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Microsoft Excel
Opis stanowiska

Program Kariera Polskiej Rady Biznesu to największy niezależny program płatnych staży studenckich w Polsce. Organizowany jest od ponad 20 lat. W tym roku pracodawcy w ramach Programu Kariera oferują blisko 120 staży w kilkunastu branżach.

Program Kariera zaprasza na staż:

GEDEON MEDICA - Dział Finansów - Asystent/ka ds controllingu

IDEALNY KANDYDAT TO:

większy nacisk na umiejętności warsztatowe, niezbędne kompetencje w zakresie umiejętności stosowania narzędzi takich jak excell

CEL/PROGRAM STAŻU:

zrozumienie celów analizy controllingowej i wyrobienie umiejętności samodzielnego formułowania wniosków, na podstawie analizy finansowej przedsiębiorstwa

ZADANIA STAŻYSTY:

współpraca z dyrektorem finansowym, możliwość współpracy z Prezesem i Dyrektorem Zarządzającym

4 500 - 5 000 PLN

Brutto miesięcznie - UZ