Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Staż | Dział Finansowy | FoodWell
Finanse
Program Kariera

Warszawa
4 600 PLNBrutto miesięcznie - UZ
Rodzaj pracy
Praktyka/Staż
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa zlecenia
Tryb pracy
Praca z biura
Opis stanowiska

Program Kariera Polskiej Rady Biznesu to największy niezależny program płatnych staży studenckich w Polsce. Organizowany jest od ponad 20 lat. W tym roku pracodawcy w ramach Programu Kariera oferują blisko 120 staży w kilkunastu branżach.

Program Kariera zaprasza na staż:

FOODWELL - Finanse - Młodszy Kontroler Biznesowy

IDEALNY KANDYDAT TO:

• Student 4/5 roku studiów kierunkowych, który/która chce się z Nami wspólnie rozwijać

• Osoba pomysłowa, która lubi dzielić się swoimi spostrzeżeniami oraz wychodzić z inicjatywą

• Osoba na początku ścieżki swojej kariery, która jest ciekawa świata, chce w nim uczestniczyć i być częścią zachodzących w nim zmian

CEL/PROGRAM STAŻU:

Program Stażu w FoodWell ma jeden cel: WSPÓŁPRACĘ.

Przed nami wielkie inwestycje, ciekawe projekty oraz dużo zmian. Posiadamy odpowiednie środki, plany oraz zespoły świetnych specjalistów. Jednak aby Nasz rozwój się nie zatrzymał – musimy wyjść do młodych ludzi i razem z nimi budować Nasz sukces.

Potrzebujemy Waszych pomysłów, rozwiązań oraz przede wszystkim świeżego spojrzenia.

Jako organizacja o ugruntowanej pozycji, w czasie dużego rozwoju możemy Wam zaoferować ciekawe rozwojowe, miejsce pracy, w którym będziecie mieli głos oraz możliwość nabrania doświadczenia od najlepszych specjalistów w branży oraz wziąć udział w innowacyjnych projektach.

ZADANIA STAŻYSTY:

W ramach stażu dołączysz do Naszego Zespołu Kontrolingu Finansowo - Operacyjnego, gdzie staną przed Tobą 3 zadania:

• Rozbudowa raportowania zarządczego, w tym dopasowanie odpowiednich wizualizacji (Excel, Power BI, Qlik)

• Udział w analizach efektywności procesów produkcyjnych - znalezienie odpowiedzi na pytania - Z jakiego powodu odchylamy się od założeń? Czy jest to kwestia wolumenów czy innych czynników?

• Uporządkowanie kontrolingowych danych podstawowych - rewizja kont pod kątem zarządczym, przygotowanie słownika dla Biznesu oraz instrukcji wykorzystania MPKów

4 600 PLN

Brutto miesięcznie - UZ