Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Staż | Dział Finansowy | Neo Bio Energy
Finanse
Program Kariera

Warszawa
4 500 PLNBrutto miesięcznie - UZ
Rodzaj pracy
Praktyka/Staż
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa zlecenia
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
excel
Opis stanowiska

Program Kariera Polskiej Rady Biznesu to największy niezależny program płatnych staży studenckich w Polsce. Organizowany jest od ponad 20 lat. W tym roku pracodawcy w ramach Programu Kariera oferują blisko 120 staży w kilkunastu branżach.

Program Kariera zaprasza na staż:

NEO BIO ENERGY - Dział Finansowy - Analityk w dziale finansowym

IDEALNY KANDYDAT TO:

Jesteś studentką/studentem czwartego lub piątego roku, posiadasz analityczny umysł, znasz podstawowe arkusze kalkulacyjne, potrafisz zmienić usłyszane informacje w liczby, interesuje Cię branża Odnawialnych Źródeł Energii.

CEL/PROGRAM STAŻU:

Poznasz sposób działania działu finansowego przedsiębiorstwa, poznasz modele finansowe w energetyce, nauczysz się analizy opłacalności projektów.

ZADANIA STAŻYSTY:

Współpraca z Działem Finansowym w zakresie szeroko rozumianej działalności finansowej spółki, Analiza finansowa przedsięwzięć, współpraca z Działem Finansowym w zakresie modelowania finansowego.

4 500 PLN

Brutto miesięcznie - UZ