Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Staż | Dział Handlowy | Remiza
new
Sales
Program Kariera

Warszawa
4 500 PLNBrutto miesięcznie - UZ
Rodzaj pracy
Praktyka/Staż
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa zlecenia
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Microsoft Office
Opis stanowiska

Program Kariera Polskiej Rady Biznesu to największy niezależny program płatnych staży studenckich w Polsce. Organizowany jest od ponad 20 lat. W tym roku pracodawcy w ramach Programu Kariera oferują blisko 120 staży w kilkunastu branżach.

Program Kariera zaprasza na staż:

REMIZA - Dział Handlowy - Młodszy specjalista ds. handlowych

IDEALNY KANDYDAT TO:

Do naszego zespołu poszukujemy młodej, charyzmatycznej osoby z doświadczeniem lub też bez. Chętnie podejmiemy współpracę z osobą, która posiada:

  • Podstawową znajomość obsługi komputera,
  • Podstawową znajomość programów z pakietu Office,
  • Brak lęków przed rozmowami telefonicznymi i kontaktem z potencjalnymi klientami,
  • Zadatki na marketingowca w zakresie podstawowym,
  • Wykształcenie średnie,
  • Zdolności do pozyskiwania nowych klientów,
  • Zdolności handlowe,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Znajomość branży pożarniczej – będzie dodatkowym atutem,
  • Prawo jazdy kat. B – będzie dodatkowym atutem,
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego – będzie dodatkowym atutem.

Mile widziani Strażacy OSP/PSP lub innych jednostek ochrony przeciwpożarowej.

CEL/PROGRAM STAŻU:

Osoba uczestnicząca w stażu będzie miała okazję wszechstronnie zapoznać się z branżą pożarniczą i jej pochodnymi. Nabędzie kompleksową wiedzę na temat zasad organizacji i struktur obowiązujących w jednostkach budżetowych Państwa, takich jak Państwowa Straż Pożarna. Kluczowe umiejętności, które można zdobyć w trakcie stażu, obejmują naukę podstaw handlu i marketingu, zdobycie umiejętności nawiązywania kontaktów oraz prowadzenia rozmów z osobami na wysokich szczeblach hierarchicznych, naukę systemu dotacji dla PSP/OSP oraz dostęp do wszystkich nowinek technicznych ze świata strażackiego.

Dodatkowo, uczestnik stażu zdobędzie wiedzę dotyczącą sprzętu i elementów dostarczanych do służb mundurowych. Ta zdobyta wiedza może stanowić solidne podstawy do uzyskania pracy w organizacjach finansowanych z budżetu Państwa w sekcji logistyki. Praca w naszej firmie to współpraca ze strażakami oraz menedżerami i osobami o wysokich kompetencjach i głębokiej znajomości branży strażackiej. To stanowi doskonałą okazję do nauki, przekazywania wiedzy, a także do rozwijania się oraz awansowania.

Dla wybranych kandydatów oferujemy także perspektywę dłuższej współpracy w naszej firmie na co bardzo liczymy.

ZADANIA STAŻYSTY:

  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • bieżąca obsługa handlowa stałych klientów,
  • bieżąca obsługa służbowego telefonu i adresu e-mail,
  • bieżąca obsługa naszych social medii,
  • przygotowywanie ofert handlowych i wycen dla klientów,
  • przygotowywanie i planowanie sprzedaży,
  • przygotowywanie sprzętu i doradztwo klientowi,
  • obsługa programów handlowych typu SYMFONIA,
  • przygotowywanie raportów dotyczących sprzedaży,
  • udział w branżowych targach strażackich,
  • udział w terenowych prezentacjach sprzętu (sporadycznie)

4 500 PLN

Brutto miesięcznie - UZ