Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Staż | Hurtowna i Reklamacje | Urtica
new
Inne
Program Kariera

Łódź
4 500 PLNBrutto miesięcznie - UZ
Rodzaj pracy
Praktyka/Staż
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa zlecenia
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Microsoft Office
Opis stanowiska

Program Kariera Polskiej Rady Biznesu to największy niezależny program płatnych staży studenckich w Polsce. Organizowany jest od ponad 20 lat. W tym roku pracodawcy w ramach Programu Kariera oferują blisko 120 staży w kilkunastu branżach.

Program Kariera zaprasza na staż:

URTICA - Dział Hurtowni i Reklamacji - Stażysta/Stażystka w Dziale Reklamacji

IDEALNY KANDYDAT TO:

  • jesteś studentem/ką na III – V roku;
  • chciałbyś poznać proces reklamacji prowadzony w ramach funkcjonowania hurtowni farmaceutycznej;
  • umiejętnie posługujesz się Office 365;
  • charakteryzuje Cię dokładność, umiejętność dobrej organizacji pracy;
  • jesteś zorientowany/a na realizację wyznaczonych celów i zadań;
  • angażujesz się w powierzone obowiązki;
  • wyróżniasz się umiejętnością analitycznego myślenia;
  • jesteś gotowy/a do podjęcia stażu poszerzającego Twoje kompetencje.

CEL/PROGRAM STAŻU:

Celem stażu jest poznanie przebiegu procesu reklamacji w hurtowni farmaceutycznej poprzez realizację m.in. poniższych zadań:

  • wsparcie w realizacji bieżących zadań zespołu;
  • zapoznanie się z Systemem Jakości wdrożonym w hurtowni farmaceutycznej;
  • poznanie wymagań produktu, które po procesie reklamacji/zwrotu powinny zostać dopuszczone do ponownej sprzedaży;
  • pomoc w weryfikacji produktów w ramach procesu reklamacyjnego zwróconych do hurtowni;
  • poznanie procesów obejmujących obrót hurtowy;
  • udział w bieżącej pracy Zespołu Reklamacji.

Podczas trwania stażu:

  • zapewnienie m.in.: wsparcie Mentora / Opiekuna przez cały okres trwania stażu;
  • udział w realizowanych projektach optymalizacyjnych i rozwojowych;
  • naukę od najlepszych specjalistów;
  • rozwój zawodowy poprzez pracę nad zróżnicowanymi tematycznie zadaniami.

ZADANIA STAŻYSTY:

  • wsparcie prac związanych z procesem reklamacji;
  • codzienna współpracy z pozostałymi pracownikami działu w bieżących i dodatkowych zadaniach.
4 500 PLN

Brutto miesięcznie - UZ