Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Staż | Treasury | Panattoni
new
Finanse
Program Kariera

Warszawa
4 500 PLNBrutto miesięcznie - UZ
Rodzaj pracy
Praktyka/Staż
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa zlecenia
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
excel
Angielski
Opis stanowiska

Program Kariera Polskiej Rady Biznesu to największy niezależny program płatnych staży studenckich w Polsce. Organizowany jest od ponad 20 lat. W tym roku pracodawcy w ramach Programu Kariera oferują blisko 120 staży w kilkunastu branżach.

Program Kariera zaprasza na staż:

PANATTONI DEVELOPMENT EUROPE - Treasury - Junior Financing Assistant

IDEALNY KANDYDAT TO:

Poszukujemy energicznej i zaangażowanej osoby, gotowej do rozwoju w obszarze finansów.

Kompetencje Miękkie:

1. Analityczne Myślenie: Kandydat powinien wykazywać zdolność do analitycznego myślenia, umiejętność analizy danych finansowych oraz interpretacji trendów rynkowych.

2. Doskonała Organizacja: Umiejętność skutecznego zarządzania czasem i zadaniami oraz zdolność do pracy pod presją czasu.

3. Komunikacja i Współpraca: Silne umiejętności komunikacyjne, zarówno w mowie, jak i piśmie, są istotne w celu efektywnej współpracy z innymi działami i zespołami.

4. Dokładność i Rzetelność: Precyzyjność w pracy, dbałość o szczegóły oraz rzetelność w wykonywaniu obowiązków.

Wykształcenie i Doświadczenie:

1. Wykształcenie w Finansach lub Pokrewnych Dziedzinach: Kandydat powinien posiadać wykształcenie z zakresu finansów, ekonomii, rachunkowości lub pokrewnych dziedzin.

2. Zainteresowanie Finansami: Zainteresowanie i podstawowa wiedza z zakresu finansów, rynków finansowych oraz funkcji działu Treasury.

3. Doświadczenie w Obszarze Finansów (Mile Widziane): Mile widziane jest doświadczenie lub praktyki w obszarze finansów, zwłaszcza w kontekście Treasury, jednak nie jest to konieczne.

4. Biegła obsługa Excela.

5. Znajomość języka angielskiego na poziomie B2.

CEL/PROGRAM STAŻU:

Staż na stanowisku Junior Financing Assistant w dziale Treasury jest zaprojektowany jako doświadczenie, pozwalające stażystom zdobyć praktyczne umiejętności w obszarze finansów korporacyjnych i zarządzania płynnością.

1. Zrozumienie Roli Działu Treasury: Stażysta będzie uczestniczył w wprowadzeniu do roli działu Treasury, zdobywając wgląd w kluczowe funkcje.

2. Analiza Danych Finansowych: Stażyści będą zaangażowani w codzienną analizę danych finansowych.

3. Wsparcie w Zarządzaniu Portfelem: Program obejmuje udział stażysty w zarządzaniu portfelem inwestycyjnym, z focus na zrozumieniu procesów inwestycyjnych, analizie instrumentów finansowych oraz zarządzaniu ryzykiem.

4. Raportowanie i Komunikacja: Stażysta będzie odpowiedzialny za przygotowywanie raportów, wspomaganie w prezentacji wyników analiz oraz komunikację zespołową w kontekście istotnych zagadnień finansowych.

5. Mentorstwo i Rozwój Zawodowy: Każdy stażysta będzie przydzielony do mentora, który będzie udzielał wsparcia w rozwoju zawodowym, dostarczając feedbacku oraz dzieląc się wiedzą i doświadczeniem.

ZADANIA STAŻYSTY:

• Przygotowywanie dokumentacji

• Współpraca przy tworzeniu analiz finansowych

• Współpraca z innymi działami

• Kontrola i analiza dokumentów

• Kontrola jakości informacji finansowych

• Pomoc w codziennych operacjach działu Treasury

4 500 PLN

Brutto miesięcznie - UZ