Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Staż | Wyposaż. Warsztatów | Inter Cars
new
Inżynieria
Program Kariera

Czosnów
4 500 PLNBrutto miesięcznie - UZ
Rodzaj pracy
Praktyka/Staż
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa zlecenia
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
Angielski
dokładność
sumienność
Microsoft Office
Opis stanowiska

Program Kariera Polskiej Rady Biznesu to największy niezależny program płatnych staży studenckich w Polsce. Organizowany jest od ponad 20 lat. W tym roku pracodawcy w ramach Programu Kariera oferują blisko 120 staży w kilkunastu branżach.

Program Kariera zaprasza na staż:

INTER CARS - Wyposażenie Warsztatów i Akcesoriów Samochodowych - Asystent w dziale Wyposażenia Warsztatów i Akcesoriów Samochodowych

IDEALNY KANDYDAT TO:

Jeśli:

+ Jesteś studentem/ studentką lub absolwentem/ absolwentką i interesujesz się branżą motoryzacyjną

+ Twoja dostępność to min. 30 h/ tygodniowo

+ posiadasz dobrą znajomość obsługi komputera (MS Office)

+ dobrze odnajdujesz się w tworzeniu plików tekstowych

+ znasz język angielski (min. B2)

+ posiadasz umiejętność analitycznego myślenia

+ cechuję Cię dokładność i sumienność

zachęcamy do aplikowania na staż w Inter Cars!

CEL/PROGRAM STAŻU:

Podczas stażu oferujemy:

+ Możliwość dopasowania grafiku pracy do trybu nauki dla osób uczących się

+ Program szkoleń wdrażających do pracy oraz podnoszących kwalifikacje

+ Możliwość rozwoju zawodowego u lidera w branży

+ Milą atmosferę i zgrany zespół współpracowników

+ Możliwość przedłużenia współpracy

ZADANIA STAŻYSTY:

+ Dbasz o prawidłowe wprowadzenie danych o produktach do systemu.

+ Na bieżąco zarządzasz bazą, aktualizujesz dane produktowe.

+ Rozwiązujesz zgłoszenia od pracowników

+ Masz okazję współpracować z innymi działami w firmie

4 500 PLN

Brutto miesięcznie - UZ