Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Grafik Social Media
new
Design
ProjectUp Sp. z o.o.

Gdynia
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
photoshop
Illustrator
Canva
social media
Mile widziane
After Effects
AI
Opis stanowiska

ProjectUP to firma stworzona, aby pomagać Klientom osiągać rezultaty biznesowe. Odnajdą się u nas pasjonaci designu, social media i marketingu. Jesteśmy agencją marketingową skupioną na dostarczaniu kompleksowych rozwiązań dla naszych Klientów, przy zachowaniu najwyższej jakości oraz work-life balance. Realizujemy projekty dla różnych branż - od małych projektów start-upowych, przez wysokobudżetowe projekty dla międzynarodowych firm.

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie grafik na potrzeby social media (Facebook, Instagram, LinkedIn) oraz innych materiałów brandowych;
  • aktualizowanie i wprowadzanie zmian w istniejących projektach;
  • przygotowywanie graficznych materiałów promocyjnych dla działań marketingowych;
  • projektowanie logotypów, identyfikacji marki;
  • współpracowanie z zespołem social media przy tworzeniu konceptów kampanii reklamowych.

Nasze wymagania

  • wysłanie nam swojego portfolio;
  • kreatywność i komunikatywność;
  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • praktyczna znajomość programów: Photoshop, Illustrator, Adobe XD, Adobe InDesign;
  • znajomość rynku lub zainteresowanie social media oraz masz umiejętność projektowania dedykowanych grafik;
  • chęć rozwoju i poszukiwania nowych wyzwań projektowych.

  • znajomość After Effects i Premiere Pro oraz doświadczenie w agencji marketingowej.

To oferujemy

  • kontrakt B2B z 20 pełnopłatnymi dniami wolnymi;
  • komfortowe warunki pracy - doskonale skomunikowane, nowoczesne biuro w PPNT w Gdyni;
  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (od 07:00 do 09:00);
  • sprzęt oraz oprogramowanie (pełny pakiet Adobe CC);
  • realny work-life balance - szanujemy czas prywatny, wolne popołudnia i weekendy :);
  • udział w rozbudowanych projektach marketingowych dla klientów w różnych branżach - od tradycyjnych biznesów po start-upy i nowoczesne technologie.

Przebieg procesu rekrutacyjnego:

Etap I: Wyślij nam swoje CV + Portfolio (w szczególności interesują nas realizacje social media).

Etap II: Rozmowa rekrutacyjna (online lub w naszym w biurze).

Etap III: Zlecimy Ci przygotowanie projektu rekrutacyjnego.

Etap IV: Powitamy Cię w naszym teamie!