• Wszystkie ofertySzczecinSupportMłodsza Opiekunka / Młodszy Opiekun Klienta z j. niemieckim
    Młodsza Opiekunka / Młodszy Opiekun Klienta z j. niemieckim
    Support
    Promedica24

    Promedica24

    Szczecin
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office
    niemiecki
    komunikatywność
    praca w grupie

    Mile widziane

    obsługa klienta

    Opis stanowiska

    Lokalizacja: SZCZECIN

    Twój zakres obowiązków:

    • odpowiadanie za mailową i telefoniczną obsługę klienta niemieckojęzycznego,
    • organizowanie i koordynowanie wyjazdów oraz pobytu personelu opiekuńczego za granicą,
    • budowanie długotrwałych relacji z klientem oraz personelem opiekuńczym,
    • bieżąca współpraca z partnerami biznesowymi.

    Nasze wymagania:

    • biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (B2/C1) – wymagane,
    • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz bardzo dobra organizacja pracy,
    • umiejętność pracy pod presją czasu,
    • praktyczna znajomość pakietu MS Office.

    • doświadczenie w obsłudze klienta.

    To oferujemy:

    • wsparcie i pomoc w bieżącej pracy, bo przecież na opiece znamy się najlepiej,
    • możliwość codziennego wykorzystania języka niemieckiego,
    • jasny i przejrzysty system wynagrodzeń (podstawa + premia),
    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • możliwość pracy hybrydowej po zakończeniu okresu wdrożenia,
    • opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny,
    • dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego oraz Karty MultiSport,
    • kartę lunchową,
    • dostęp do platformy e-learningowej,
    • spotkania integracyjne,
    • opiekę trenerów,
    • komfortowe, dobrze wyposażone i usytuowane w dogodnej lokalizacji miejsce pracy,
    • program rekomendacji pracowników.