Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Kierownik/Brygadzista Sekcji Elektrycznej
Inżynieria
PROPOINT S.A.

Gliwice
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
zarządzanie zespołem
zarządzanie projektem
schematy elektryczne
dokumentacja techniczna
automatyka
robotyka
Opis stanowiska

MIEJSCE PRACY:

GLIWICE + KRÓTKIE DELEGACJE NA TERENIE POLSKI

Twój zakres obowiązków:

  • nadzór nad zespołem elektryków, kontrola postępu prac projektowych, czuwanie nad terminowością projektów i budżetem,
  • wdrażanie nowych pracowników w struktury firmy,
  • wykonywanie instalacji elektrycznych szaf elektrycznych zasilających oraz sterowniczych według dokumentacji technicznej,
  • montaż i podłączanie instalacji elektrycznych z zakresu automatyki i robotyki,
  • uruchamianie nowych maszyn, gniazd, urządzeń i linii produkcyjnych oraz modyfikowanie istniejących,
  • współpraca z innymi działami/sekcjami w obszarze prowadzonych projektów.

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem i/lub projektem,
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych oraz dokumentacji technicznej,
  • techniczna znajomość instalacji elektrycznych z zakresu automatyki i robotyki,
  • gotowość do pracy delegacyjnej (w obszarze PL),
  • komunikatywność, umiejętność rozwiązywania problemów,
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • pracę w nowoczesnej hali produkcyjnej,
  • możliwość rozwoju,
  • udział w ciekawych projektach,
  • dodatkowe benefity pozapłacowe,
  • miłą atmosferę pracy w nastawionym na współpracę zespole.