Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Kierownik projektu Automotive z j. niem.
new
Inżynieria
PROPOINT S.A.

Gliwice
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
automotive
koordynacja projektów
e-Plan
Layout
zarządzanie zespołem
Angielski
prawo jazdy
Opis stanowiska

Kierownik projektu automotive z j. niemieckim

Twój zakres obowiązków:

  • prowadzenie i nadzorowanie prac na terenie fabryki Klienta - praca głównie w delegacji z klientami z branży motoryzacyjnej,
  • reprezentowanie firmy w kontaktach ze zleceniodawcami,
  • dbałość o terminową realizację zleceń,
  • przygotowanie harmonogramu projektu,
  • monitorowanie statusu projektu,
  • koordynacja prac pomiędzy działami,
  • uzgadnianie założeń techniczno-projektowych,
  • koordynacja i nadzór nad realizacją zadań dedykowanego zespołu,
  • skuteczne realizowanie wyznaczonych celów,
  • raportowanie przebiegu prac.

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w koordynacji projektów w branży Automotive (Spawalnie) – warunek konieczny,
  • znajomość standardów branży Automotive (VASS, BMW, Daimler, Volvo, GM) – warunek konieczny,
  • biegła znajomość rysunku technicznego (E-Plan, Layout),
  • doświadczenie w zarządzaniu grupą pracowników,
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych – warunek konieczny
  • umiejętności planistyczne i organizacyjne,
  • nastawienie na wysoką jakość pracy,
  • komunikatywną znajomość języka angielskiego ,
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy:

  • korzystne warunki finansowe proporcjonalne do posiadanego/zdobywanego doświadczenia,
  • specjalistyczne szkolenia oraz możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
  • ciekawą pracę w projektach dla międzynarodowych kontrahentów,
  • dostęp do nowych technologii stosowanych w przemyśle,
  • dodatkowe benefity pozapłacowe,
  • miłą atmosferę pracy w młodym, kooperacyjnie nastawionym zespole,
  • ciągły rozwój zawodowy.