Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Mł. spec. ds. Jakości i Pomiarów Elektrycznych
Inżynieria
PROPOINT S.A.

Gliwice
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
pomiary elektryczne
aparatura pomiarowa
rysunek techniczny
Microsoft Office
Mile widziane
SEP 1kV
E+D
pomiary
Opis stanowiska

Młodszy specjalista ds. jakości i pomiarów elektrycznych

MIEJSCE PRACY:

GLIWICE

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • wykonywanie badań i prac pomiarowych szaf sterowniczych,
  • sprawdzanie zgodności wykonanych prac produkcyjnych z dokumentacją projektową,
  • rejestracja wyników badań i pomiarów w dokumentacji,
  • utrzymanie i doskonalenie systemu zarządzania jakością,
  • raportowanie braków materiałowych oraz niezgodności projektowych

Oczekiwania względem kandydata:

  • umiejętność wykonywania pomiarów elektrycznych, bezpieczeństwa i pomiarów funkcjonalnych,
  • znajomość obsługi aparatury pomiarowej,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • przestrzeganie celów jakościowych,
  • znajomość pakietu MS Office

Dodatkowym atutem kandydata będzie:

  • uprawnienia SEP do 1 kV , E+D, Pomiary

Oferujemy:

  • ciekawą, rozwijającą pracę,
  • warunki finansowe adekwatne do posiadanego doświadczenia,
  • dostęp do najnowszych technologii stosowanych w przemyśle,
  • dodatkowe benefity pozapłacowe (ubezpieczenie na życie, pakiet medyczny i wiele innych),
  • miłą atmosferę pracy,
  • ciągły rozwój zawodowy.