• Wszystkie ofertyŁódźZdrowieOpieka medycznaLekarz Okulista Zabiegowy
    Lekarz Okulista Zabiegowy
    new
    Zdrowie
    PROWORK.PL

    PROWORK.PL

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    zabiegi okulistyczne

    okulistyka

    okulista

    Opis stanowiska

    Friendly offer

    Praca dla lekarza OKULISTY zabiegowego Łódź - Pilnie praca w klinice okulistycznej w Łodzi. Klient ProworkPl MED, prywatna klinika OKULISTYCZNA zatrudni Lekarza Okulistę z ukończoną specjalizacją. Miejsce pracy Łódź - wrzesień 2024 lud do ustalenia. Aktualne oferty pracy 2024 dla lekarzy, - kliniki i szpitale w całej Polsce - aplikuj z Proworkpl

    Klient ProworkPl, prywatna klinika okulistyczna w Łodzi zatrudni lekarza Okulistę - do przeprowadzania diagonstyki pacjentów i zabiegów w zakresie: operacji witrektomii, zaćmy, jaskry, operacji na powiekach, laserowej korekcji wzroku, ambulatoryjnych zabiegów laserowych, iniekcji doszklistkowych, badań diagnostycznych (OCT, AF). Zakres wykonywanych zabiegów i grafik pracy do ustalenia elastycznie z lekarzem.

    W przypadku aplikacji lekarzy z Ukrainy czy Białorusi - pomoc w szybkim uzyskaniu Prawa Wykonywania Zawodu Lekarza w Polsce.

    Wymagania

    • Wykształcenie medyczne i ukończona (lub ostatni rok) specjalizacja w dziedzinie Okulistyki
    • Doświadczenie w diagnostyce i przeprowadzaniu zabiegow okulistycznych z wykorzystaniem nowoczesnych technik i sprzętu medycznego.

    Warunki

    • Wspólpraca na podstawie umowy o pracę lub kontrakt - atrakcyjne warunki finansowe
    • Praca w zespole doświadczonych lekarzy specjalistów
    • Elastyczny grafik pracy dla lekarza