Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Content Creator/ka
Marketing
przestrzeń

przestrzeń
Warszawa
6 500 - 8 500 PLNNetto miesięcznie - B2B
7 000 - 8 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
kreatywność
Content
social media
Opis stanowiska

Cześć!

Szukamy do zespołu Przestrzeń Content Creatora/ki.

Do Twoich zadań będzie należeć:

  • Przygotowywanie ciekawych i angażujących materiałów wideo na platformy społecznościowe, takie jak Instagram i TikTok,
  • Współtworzenie treści na social media razem z zespołem kreatywnym,
  • Myślenie twórcze i nietypowe, które pozwoli na stworzenie unikalnych i angażujących treści,
  • Aktywne tworzenie i publikowanie treści (zdjęcia, filmy, animacje) w mediach społecznościowych (umiejętność obsługi programów jak CapCut / Captions / Pakiet Adobe / Figma będzie dodatkowym plusem),
  • Proaktywne kształtowanie i wdrażanie strategii komunikacji dla naszych marek w mediach społecznościowych,
  • Bieżące śledzenie trendów w mediach społecznościowych oraz umiejętność dostosowywania strategii treści do dynamicznego środowiska,
  • Interakcja z naszą społecznością: moderowanie komentarzy, odpowiadanie na wiadomości i budowanie relacji z użytkownikami,
  • Koordynowanie prowadzonych projektów i odpowiedzialność za ich jakość i finalny efekt.

Zaaplikuj do nas jeśli:

  • Umiesz szukać rozwiązań i odnajdujesz się w dynamicznym środowisku pracy,
  • Brałeś udział w pracach kreatywnych, wymyślaniu i tworzeniu treści oraz aktywacji,
  • Cechuje Cię duża samodzielność i orientacja na szukanie rozwiązań,
  • Znasz i śledzisz standardy obowiązujące w mediach społecznościowych,
  • Komunikacja w języku angielskim nie jest dla Ciebie problemem,
  • Spędziłeś/aś na takim samym lub podobnym stanowisku minimum 2 lata.

Co oferujemy?

  • Warunki zatrudnienia zawsze dopasowane do potrzeb pracownika,
  • Pracę w ambitnym, zgranym i potwornie zdolnym zespole,
  • Obsługę dużych marek i wyznaczanie nowych ciekawych wyzwań,
  • Rozwój kariery we wspólnie zaplanowanym kierunku,
  • Opiekę medyczną,
  • Dużo okazji do integracji (wspólne śniadania, wyjścia firmowe),
  • Możliwość pracy zdalnej, hybrydowej lub stacjonarnej - Ty decydujesz :)
6 500 - 8 500 PLN

Netto miesięcznie - B2B

7 000 - 8 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP