Oferty
Digital strategy planner
Marketing

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B, UoP
Tryb pracy
Praca Hybrydowa

Wymagane umiejętności

digital marketing

strategy planning

Opis stanowiska

Jesteś osobą z pasją do digital marketingu?

Masz 2-3 lata doświadczenia w pracy w dziale strategii w agencji digital, social media, full service lub domu mediowym?

Chcesz rozwijać swoje kompetencje, pracując na projektach komunikacyjnych 360 dla najlepszych marek?

Jeśli tak, to czekamy na Twoje CV i kilka słów dlaczego to właśnie z Tobą mielibyśmy tworzyć strategie dla naszych Klientów i przy projektach new business.

Czego oczekujemy?

  • Wynikającej z pasji znajomości nowych mediów i biegłości w kanałach, formatach i trendach digitalowych,
  • Perfekcyjnych umiejętności analitycznych: zdolności do analizowania danych i wyciągania trafnych wniosków, cierpliwości, dokładności i skrupulatności,
  • Kompetencji prezentacyjnych: umiejętności jasnego i logicznego prezentowania koncepcji w oparciu o dane,
  • Bardzo dobrej znajomości w mowie i piśmie języka angielskiego.

Twoje zadania obejmować będą:

  • Analizy rynku, konkurencji, konsumenta w kanałach digital,
  • Analizy potrzeb i zachowań konsumentów w kontekście cyfrowym,
  • Rozwijanie strategii digitalowych,
  • Tworzenie ekosystemów komunikacji,
  • Tworzenie rekomendacji komunikacyjnych,
  • Prowadzenie projektów od fazy koncepcyjnej do realizacji,
  • Wsparcie pozostałych członków zespołu strategicznego w bieżących projektach.

Co oferujemy?

  • Warunki zatrudnienia zawsze dopasowane do potrzeb pracownika,
  • Pracę w ambitnym, zgranym i potwornie zdolnym zespole,
  • Możliwość współtworzenia innowacyjnych, strategicznych i kreatywnych projektów dla najlepszych marek na rynku,
  • Opiekę medyczną,
  • Dużo okazji do integracji (wspólne śniadania, wyjścia firmowe),
  • Możliwość pracy zdalnej, hybrydowej lub stacjonarnej - Ty decydujesz :)