Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Dyrektor Finansowy
new
Finanse
Przygody Przedsiębiorców

Bydgoszcz
Pełny etat
Doświadczenie
Manager/C level
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca Hybrydowa

Prowadzimy kanał Przygody Przedsiębiorców, który znajduje się w topce polskiego biznesowego YouTube'a. Poza tym robimy zajebiste eventy i krzewimy kulturę kapitalizmu ;)

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
zarządzanie finansami
analiza finansowa
analiza
Opis stanowiska

Kim jesteśmy?

Od września 2017 prowadzimy kanał Przygody Przedsiębiorców. Przez ten czas opublikowaliśmy ponad 900 filmów, w których przedsiębiorcy opowiadają o swoich historiach i doświadczeniach. Nasze nagrania zostały obejrzane ponad 82 000 000 razy.

Korzystając z naszego kanału liczącego już ponad 325 tysięcy subskrybentów oraz naszego doświadczenia pomagamy zwiększać wiarygodność firm oraz przyspieszać realizację ich celów biznesowych.

W grudniu 2022 powołaliśmy do życia Lożę Przedsiębiorców, społeczność biznesową, która zrzesza silnych przedsiębiorców i liderów biznesu, która rozwija się bardzo dynamicznie.

Jesteśmy ekipą ludzi na maxa zajaranych swoja pracą i szukamy kolejnych graczy pierwszej ligii, którzy do nas dołączą!

Czym będziesz się zajmować?

  • kształtowanie i realizacja strategii finansowej firmy
  • analiza bieżącej sytuacji finansowej wszystkich linii biznesowych
  • opracowywanie sprawozdań, planów ekonomiczno-finansowych
  • kontrolowanie i rozliczanie budżetów poszczególnych działów
  • tworzenie i monitorowanie procesów i procedur w obszarze finansów
  • sporządzanie analiz i raportów
  • przygotowanie planów finansowych i monitorowanie cash-flow,
  • sporządzanie analiz biznesowych oraz rekomendacji na potrzeby zarządcze
  • kontrola kosztów i poszukiwanie możliwości ich optymalizacji
  • ocena ryzyka finansowego poszczególnych inwestycji
  • optymalizowanie polityki podatkowej
  • opracowywanie raportów dotyczących bieżącej kondycji finansowej oraz przepływów finansowych przedsiębiorstwa
  • współpraca z innym działami firmy

Czego oczekujemy:

  • wykształcenie wyższe finansowe
  • umiejętność analizy i wyciągania wniosków
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • umiejętność myślenia strategicznego
  • umiejętność myślenia kategoriami biznesowymi
  • osoby, która odnosiła sukcesy w działaniu w obszarze kompetencji Dyrektora Finansowego
  • umiejętność pracy zespołowej
  • wysokiej odpowiedzialności za wyniki finansowe
  • zapewnienie prawidłowego funkcjonowania działu finansowego

Oferujemy:

  • Pracę w pełnym wymiarze w oparciu o umowę zlecenie lub współpracę B2B
  • Realny wpływ na rozwój firmy i jej procesy
  • Pracę w młodej, otwartej na nowe pomysły organizacji z płaską strukturą decyzyjną
  • Uczestniczenie w organizowanych przez nas wydarzeniach dla przedsiębiorców
  • Super atmosferę w zespole
  • Benefity, takie jak Karta Multisport i itp.