• Wszystkie ofertyWarszawaZdrowieRehabilitacjaFizjoterapeuta dziecięcy
    Fizjoterapeuta dziecięcy
    new
    Zdrowie
    Przystanek Zdrowie

    Warszawa
    2 334 - 3 371 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Rodzaj pracy
    Niepełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    NDT Bobath

    Opis stanowiska

    Przystanek Zdrowie Sp. z o.o. poszukuje fizjoterapeutów do współpracy w filii na Bemowie w Warszawie (ul. Lazurowa 183/87). Oferujemy pracę na pół etatu, z elastycznym wymiarem godzin do indywidualnego ustalenia.

     Wymagania:

    • Ukończone studia II stopnia z fizjoterapii i/lub osteopatii
    • Doświadczenie w pracy indywidualnej z noworodkami, niemowlętami i dziećmi do lat 3
    • Ukończone kursy metodyczne w zakresie terapii dzieci i niemowląt, preferowane NDT-Bobath

     Dodatkowe atuty:

    • Kursy z zakresu anatomii palpacyjnej, terapii manualnej niemowląt lub dzieci oraz wczesnego rozwoju
    • Umiejętność klinicznego myślenia i otwartość na interdyscyplinarną współpracę

     Co oferujemy?

    • Umowę o pracę z wynagrodzeniem netto w przedziale od 7 000 do 9 000 zł miesięcznie, dostosowanym do Twojego doświadczenia i kwalifikacji
    • System premiowy oparty na realizacji interdyscyplinarności i działań marketingowych z Przystankiem Zdrowie

     Dodatkowe korzyści:

    • Praca w ambitnym, zgranym, interdyscyplinarnym zespole
    • Indywidualne doposażenie gabinetu
    • Konto premium na serwisie znanylekarz.pl
    • Preferencyjne warunki ubezpieczeń zawodowych OC oraz księgowości
    • Możliwość korzystania z dofinansowania szkoleń i kursów z BUR i KFS oraz preferencyjnych warunków na kursy oferowane przez Przystanek Akademia
    • Comiesięczne spotkania administracyjno-warsztatowe
    • Minimum dwie imprezy integracyjne w roku – letnia i zimowa

    Jeżeli jesteś zaangażowanym specjalistą, gotowym do współpracy i rozwoju w dynamicznym zespole, zapraszamy do aplikowania!

    2 334 - 3 371 USD