Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Account Executive
new
Marketing
PUBLIC DIALOG Sp. z o.o.

Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Angielski
dobra organizacja pracy
marketing
komunikatywność
pr
Microsoft Office
Mile widziane
elastyczność
Opis stanowiska

Szukamy ludzi, którzy myślą inaczej. Osób, dla których liczy się rozwój, praca przy ciekawych projektach oraz tworzenie nowych idei. Public Dialog to miejsce, w którym Twój głos będzie słyszalny i słuchany. Jesteśmy zgranym, ambitnym zespołem, głodnym sukcesu, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. W naszej agencji będziesz miał okazję pracować na złożonych projektach z pogranicza PR, marketingu i public affairs. Jeżeli cenisz sobie samodzielność i dużą swobodę w działaniu, to miejsce dla Ciebie, wyślij do nas swoje CV!

ZADANIA:

- współtworzenie strategii komunikacyjnych dla klientów agencji

- prowadzenie działań dla klientów z zakresu PR-u produktowego i korporacyjnego

- raportowanie do klientów

WYMAGANIA:

- ukończone studia wyższe (dodatkowy atut PR, marketing, zarządzanie, psychologia, dziennikarstwo)

- doświadczenie zawodowe w zakresie komunikacji (marketingu, PR)

- 2 lata i więcej pracy w agencji PR

- lekkie pióro

- dodatkowy atut praca w redakcjach, mediach

- bardzo dobra znajomość języka polskiego

- biegły poziom posługiwania się komputerem w środowisku Windows (Word, Excel, Power Point)

- umiejętność planowania i zarządzania czasem

OFERUJEMY:

- pracę przy ciekawych projektach dla największych marek

- bardzo dobre warunki zatrudnienia

- stabilne zatrudnienie

- przejrzysty system wynagradzania i awansu, opisy stanowisk, struktury firm

- premie świąteczne, premie za new business i rozwój klienta

- opiekę medyczną

- szkolenia zewnętrzne

- karta Multisport

- urodziny- to ważny dzień w Twoim życiu, dlatego od Public Dialog otrzymujesz wolny dzień w prezencie!

- 2 dni w roku płatnego wolontariatu

- kultura feedbacku: po 3 miesiącach, pół roku