Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Brand Marketing Manager
new
Marketing
Purinova Sp. z o.o.

Pełny etat
Doświadczenie
Manager/C level
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura

Jesteśmy polskim producentem w branży chemicznej. Rozwijamy technologie i ludzi - dzięki temu skutecznie konkurujemy również na rynku międzynarodowym. Zatrudniamy około 250 pracowników.

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
strategia marki
marketing b2b
Angielski
Zdolności analityczne
social media
Performance Marketing
Komunikacja B2B
Opis stanowiska

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą produkcyjną działającą w branży chemicznej. Stawiamy zarówno na rozwój nowych technologii jak i ludzi. Rezultatem tego są własne patenty na innowacyjne rozwiązania, które pozwalają nam skutecznie konkurować na międzynarodowej arenie.

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne zarządzanie kampaniami o charakterze reklamowym i marketingowym,
  • budowanie dobrego wizerunku marki; jej wiarygodności i rozpoznawalności wśród odbiorców,
  • współuczestniczenie w skutecznym wprowadzaniu nowych produktów marki na rynek (B2B),
  • przeprowadzanie badań rynkowych, analizowanie działań konkurencji i rekomendowanie działań w oparciu o wyniki,
  • podejmowanie bieżącej współpracy z BUM i pozostałymi specjalistami działu sprzedaży,
  • identyfikację obecnej pozycji marki na rynku i jej możliwości rozwoju,
  • współtworzenie materiałów sprzedażowych i marketingowych dla marki i jej produktów,
  • monitorowanie najnowszych tendencji i rynkowych trendów,
  • zarządzanie obszarem social media marki,
  • współpracę z podmiotami zewnętrznymi w zakresie SEO/SEM,
  • copywriting na potrzeby marki,
  • organizację targów i eventów,
  • przygotowanie raportów z prowadzonych działań.

Nasze wymagania

  • min. 3 letnie doświadczenie w budowaniu strategii marki i zarządzaniu budżetem marketingowym (mile widziane w branży chemicznej),
  • doświadczenie w komunikacji B2B,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • samodzielność i odwaga w realizowaniu niestandardowych działań marketingowych,
  • umiejętność samodzielnego planowania pracy i weryfikowania postępu, jakości prac,
  • wysokie umiejętności komunikacyjne i lekkie pióro,
  • zdolności analityczne w pozyskiwaniu danych i wyciąganiu z nich wniosków,
  • wiedza z zakresu performance marketingu,
  • doświadczenie w obsłudze social media marki,
  • podstawowe umiejętności graficzne.

To oferujemy

  • stabilne miejsce pracy i warunki zatrudnienia,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • dofinansowanie do wypoczynku letniego, tzw. „wczasów pod gruszą” dla Pracowników oraz ich dzieci,
  • dodatek finansowy w postaci pieniężnej lub bonów świątecznych,
  • prywatną opiekę medyczną w Medicover dla Pracowników z możliwością rozszerzenia do pakietów: partnerskiego lub rodzinnego,
  • dofinansowanie do programu sportowego – karty Multisport,
  • zniżkę na edukację dla pracowników we współpracy z WSB Merito,
  • program podnoszący kompetencje zawodowe w postaci finansowania kursów, szkoleń, studiów i innych aktywności podnoszących kompetencje zawodowe Pracownika,
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na atrakcyjnych warunkach

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci