Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Analityk Finansowy/Analityczka Finansowa
new
Finanse
PwC

PwC
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
PwC
PwC

PwC Polska jest częścią globalnej sieci firm świadczących usługi audytu, doradztwa podatkowego i doradztwa biznesowego oraz technologicznego. Naszym celem jest pomaganie klientom w osiąganiu ich celów poprzez dostarczanie kompleksowych rozwiązań i specjalistycznej wiedzy branżowej. W PwC oferujemy dynamiczne i integracyjne środowisko pracy, które sprzyja rozwojowi zawodowemu. Zapewniamy szkolenia i zasoby wspierające rozwój kariery naszych pracowników, umożliwiając im budowanie z nami udanej i satysfakcjonującej kariery. Dołącz do nas w PwC i uwolnij swój potencjał na świetlaną przyszłość w świecie profesjonalnych usług.

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
Angielski
ms excel
praca z danymi
Proaktywność
samodzielność
odpowiedzialność
finanse
rachunkowość
Mile widziane
Alteryx
SQL
VBA
Power Bi
Opis stanowiska

Team Accounts Payable w PwC Polska tworzy 5 profesjonalistów. Koordynujemy finansową stronę procesu zakupowego, proces rozliczeń pracowniczych, oraz obszar z zakresu korporacyjnych kart kredytowych. Zajmujemy się także rozliczeniami kontraktorów B2B. Wspieramy klienta zewnętrznego i wewnętrznego we wszystkich wspomnianych obszarach. Ponadto mamy możliwość uczestniczyć w ciekawych projektach ogólnofirmowych.

Do naszego zespołu poszukujemy:

Wygląda ciekawie? Brzmi jak plan? Podejmij wyzwanie i dołącz do nas!

Twoja przyszła rola:

  • przygotowywanie raportów i kalkulacji opartych na znacznej ilości danych z wielu źródeł,
  • analiza i wyciąganie wniosków z ww. Raportów
  • technologizacja raportowania
  • znajomość i usprawnianie procesów wokół realizowania szeroko pojętych zakupów w obszarze P2P,
  • proponowanie rozwiązań usprawniających pracę w ww. obszarach,
  • monitorowanie terminów, uzgadnianie płatności,
  • zaangażowanie w zamykanie miesiąca, kwartału, roku,
  • wsparcie audytów wewn. i finansowych,
  • wsparcie biznesu w procesie rozliczeń kosztowych (wynagrodzenia BTB, rozliczenia finansowe, zakupy, wydatki).
  • uczestnictwo / prowadzenie spotkań z ww. obszarów
  • wsparcie w projektach, optymalizacja procesów.

Aplikuj, jeśli:

  • masz bardzo dobre umiejętność obsługi narzędzia Excel,
  • znasz język angielski na poziomie bardzo dobrym,
  • posiadasz umiejętności analityczne i pracy z danymi,
  • cechuje Cię chęć rozwoju i proaktywne podejście do realizacji wyzwań,
  • wyróżniasz się komunikatywnością,
  • jesteś osobą samodzielną i odpowiedzialną,
  • charakteryzujesz się terminowością i dobrą organizacją czasu pracy,
  • masz otwartość na usprawnienia i rozwój,
  • znasz zasady rachunkowości, finansów.

Mile widziane:

  • znajomość Alteryx, SQL, VBA, Power BI.

Dołączając do nas zyskujesz:

  • elastyczne warunki - hybrydowy model pracy, elastyczny początek dnia, workation, sabbatical leave,
  • rozwój i podnoszenie kwalifikacji - pełne wsparcie zespołu podczas procesu wdrożenia, mentoring, szkolenia, warsztaty, certyfikacja współ-/finansowana przez PwC oraz konwersacje z native speaker,
  • program medyczno-wellbeingowy - pakiet opieki medycznej, sesje mindfulness, wsparcie psychologiczne, edukacja poprzez dedykowane webinary i warsztaty, doradztwo finansowo-prawne,
  • możliwość stworzenia indywidualnego planu benefitowego (wybór m.in. lunch pass, concierge, pakiet weterynaryjny dla pupila czy masaże) oraz dostęp do kafeterii - w środku m.in. vouchery, zniżki na urządzenia IT i zakup samochodu,
  • 3 godziny płatnego urlopu w miesiącu na wolontariat,
  • dodatkowy dzień wolnego z okazji urodzin,
  • a kiedy polubisz to miejsce tak, jak my, możesz polecić znajomych do PwC.

Jak wygląda proces rekrutacji?

  • zaaplikuj,
  • porozmawiaj telefonicznie z Rekruterką Magdą,,
  • poznajmy się lepiej podczas rozmowy rekrutacyjnej.

W razie problemów, napisz do nas: pl_karieraeksperta@pwc.com. Uprzejmie informujemy, że mail nie służy do wysyłania CV

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celu przeprowadzenia rekrutacji jest PwC Advisory sp. z o.o. sp.k., lub inna spółka z sieci PwC (lista spółek), do której kierujesz aplikację. Jeśli wyrazisz odrębną zgodę, dane osobowe będą przetwarzane również w innych celach zgodnie z treścią udzielonych zgód. Pełną informację o przetwarzaniu danych osobowych oraz o przysługujących Ci prawach znajdziesz w Polityce Prywatności.