Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Płatny Program Praktyk Letnich z językiem niemieckim
new
Finanse
PwC Service Delivery Center

Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o staż
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
niemiecki
Angielski
student
dokładność
skrupulatność
Opis stanowiska

Program Praktyk Letnich w PwC Service Delivery Center to dobry początek dla Twojej kariery niezależnie od tego, jakie posiadasz wykształcenie czy doświadczenie. Nasz Program został stworzony z myślą o osobach, które posługują się językiem niemieckim w stopniu komunikatywnym. Nie wymagamy wiedzy w obszarze finansów.

Oferta skierowana jest dla studentów i absolwentów chcących podjąć zatrudnienie w jednej z największych w regionie firm z sektora nowoczesnych usług biznesowych.

Praktyki będą realizowane w formule hybrydowej w miesiącach lipiec oraz sierpień - w tym szkolenia stacjonarne.

Twój zakres obowiązków

  • Podczas 2-miesięcznych praktyk dajemy możliwość poznania specyfiki pracy w naszym zespole wsparcia audytu finansowego (Assurance).

Nasze wymagania

  • student przynajmniej II roku studiów lub absolwent (dowolny kierunek),
  • znajomość języka niemieckiego i angielskiego na poziomie komunikatywnym (min. poziom B1),
  • dokładność, skrupulatność i umiejętność analitycznego myślenia,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • chęć doskonalenia umiejętności językowych i rozwoju w obszarze finansów.

To oferujemy

  • 2-miesięczne praktyki w terminie lipiec oraz sierpień.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie (w tym dodatek językowy).
  • Szkolenia umożliwiające zapoznanie się ze specyfiką pracy poszczególnych zespołów w firmie.
  • Możliwość realizacji ciekawych zadań z różnych obszarów.
  • Wprowadzenie do języka biznesu w praktyce w języku polskim, niemieckim i angielskim.
  • Udział w spotkaniach i/lub telekonferencjach, które pozwolą Ci lepiej poznać PwC Service Delivery Center.
  • Wsparcie ze strony opiekuna podczas trwania programu i bieżącą informację zwrotną na temat Twojej pracy (Buddy Program).
  • Integracje zespołowe w formule stacjonarnej i online.
  • Zaświadczenie o odbytych praktykach.
  • Dla najlepszych możliwość związania się z naszą firmą na dłużej, także w ramach współpracy na niepełny etat.

Benefity

  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • strefa relaksu
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne