Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Starszy Doradca ds. jakości - wsparcie audytu finansowego
new
Finanse
PwC Service Delivery Center

Katowice
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna
Wymagane umiejętności
księgowość
audyt
acca
rachunkowość
MSR/MSSF
Angielski
praca w grupie
Mile widziane
niemiecki
francuski
Opis stanowiska

Młodszy/a Menedżer/ka - wsparcie audytu finansowego

Zespół Jakości i Procesu (Quality & Process) zajmuje się realizacją kompleksowych zadań związanych z usługami świadczonymi przez PwC Service Delivery Center. Zespół Jakości odpowiedzialny jest za zapewnienie wysokich standardów oraz ciągłe doskonalenie usług świadczonych przez PwC Service Delivery Center na podstawie ugruntowanej wiedzy i doświadczenia z obszaru finansów. Zadania realizowane przez zespół obejmują monitorowanie jakości dostarczanych usług oraz zarządzanie wiedzą pracowników.

Twój zakres obowiązków:

  • Wykonywanie kontroli jakości zleceń przygotowywanych przez pracowników PwC Service Delivery Center Katowice dla klientów (działy audytu PwC w kilkunastu krajach),
  • Wskazywanie obszarów merytorycznych wymagających doskonalenia i podejmowanie działań mających na celu zwiększenie jakości dostarczanych usług,
  • Bieżące wsparcie merytoryczne dla pracowników PwC Service Delivery Center Katowice, prowadzenie szkoleń merytorycznych, przygotowywanie materiałów szkoleniowych, udział w konsultacjach merytorycznych. Ocena poziomu wiedzy pracowników wraz ze wskazywaniem potrzeb wiedzowych oraz aktywny udział w opracowywaniu i realizowaniu działań naprawczych,
  • Zaangażowanie w rozwój nowych usług oferowanych klientom,
  • Praca w projektach mających na celu podnoszenie jakości dostarczanych usług, odpowiadanie na potrzeby klientów.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • 2-3 letnie doświadczenie w świadczeniu usług audytowych lub doświadczenie w księgowości,
  • W trakcie zdobywania tytułu biegłego rewidenta lub członka ACCA,
  • Wiedza z zakresu konstrukcji sprawozdań finansowych spółek działających w sektorze ogólnym w oparciu o krajowe przepisy rachunkowe oraz MSR/MSSF,
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację,
  • Znajomość języka niemieckiego lub francuskiego będzie dodatkowy atutem,
  • Umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy:

  • Praca zdalna,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w wielu ambitnych projektach dla klientów z kilkudziesięciu krajów oraz wewnątrz firmy,
  • Zdobycie wiedzy z zakresu różnych legislacji, w tym IFRS,
  • Możliwość wpływania na realny kształt naszych usług audytowych,
  • Pracę w zespole ekspertów i rozbudowanie sieci profesjonalnych kontaktów,
  • Wsparcie w zakresie utrzymania/zdobywania kwalifikacji zawodowych (PIBR i ACCA),
  • Pakiet wdrożeniowy - szkolenia wprowadzające i merytoryczne, wsparcie opiekuna (Buddy Program),
  • Wsparcie w zakresie utrzymania kwalifikacji zawodowych,
  • Program BeWell@PwCSDC, w tym stałe aktywności wellbeingowe, cyklicznie organizowane eventy, platforma edukacyjna, konsultacje specjalistyczne, kluby sportowe oraz możliwość skorzystania z karty MultiSport,
  • Kompleksowa opieka medyczna,
  • Dodatkowe ubezpieczenia,
  • Platforma kafeteryjna, w ramach której można korzystać z szerokiej oferty e-voucherów,
  • Szkolenia z zakresu umiejętności miękkich, technicznych oraz nowoczesne platformy szkoleniowe,
  • Roczny bonus finansowy uzależniony od wyników pracy,
  • Program Talent Management,
  • Program Bike2Work oraz miejsca parkingowe dla rowerów,
  • Hybrydowy model pracy (praca minimum 2 dni w tygodniu z biura),
  • Możliwość skorzystania z kilkumiesięcznej przerwy w pracy (tzw. Urlopu Sabbatical 4-3-2-1) po spełnieniu określonych warunków,
  • Nowoczesne biuro w centrum Katowic.

Benefity:

  • Dofinansowanie nauki języków,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Spotkania integracyjne,
  • Firmowa biblioteka,
  • Strefa relaksu,
  • Dodatkowe świadczenia socjalne,
  • Program rekomendacji pracowników,
  • Inicjatywy dobroczynne.