Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Manager ds. zapasów
new
Logistyka
Qsense

Qsense
Żary
9 000 - 11 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Manager/C level
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Angielski
organizacja pracy
WMS
Microsoft Excel
Opis stanowiska

Zakres obowiązków

  • Kierowanie opracowywaniem planów kontroli zapasów, w tym zarządzanie realizacją celów,
  • Organizacja dziennych, miesięcznych oraz rocznych Inwentaryzacji,
  • Raportowanie wyników prac oraz poziomu zapasów,
  • Zarządzanie zespołem kontrolerów stoku – delegowanie oraz rozliczanie pracy, motywowanie, budowanie zaangażowania, planowanie rozwoju pracowników,
  • Sugerowanie rozwiązań poprawiających efektywność
  • Analizowanie prognoz, weryfikacji założeń i ich aktualizacji celem osiągnięcia maksymalnej efektywności;
  • Nadzór nad poprawnością raportów i wskaźników kontroli stanów magazynowych oraz jakościowych

Wymagania

  • Wykształcenie średnie/wyższe, preferowany kierunek logistyka, zarządzanie produkcją bądź pokrewne,
  • Doświadczenie w obszarze logistyki min. 3 lata, w tym na stanowisku managera/ kierownika stoku/stanów magazynowych/zapasów min. 1rok,
  • Znajomość systemów WMS oraz innych aplikacji wspomagających zarządzanie stanami magazynowymi,
  • Umiejętność zarządzania zespołem,
  • Znajomość języka angielskiego (B1/B2),
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwość udziału w projekcie typu greenfield,
  • Gwarancja stabilnego zatrudnienia,
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez m.in. szkolenia,
  • Pracę pełną wyzwań i satysfakcji z realizowanych celów,
  • Pracę w międzynarodowej firmie,
  • Wspierającą kulturę organizacji,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Możliwość kreowania nowych rozwiązań poprzez uczestniczenie w programie doskonalenia procesów logistycznych
9 000 - 11 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP