Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Informatyk
new
Inne
Raben Logistics Polska

Informatyk

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
multitasking
Opis stanowiska
offer-banner

Dołączysz do fantastycznego zespołu, który sprawi, ze szybko poznasz tajniki nowej pracy. Każdy projekt będzie dla Ciebie niezapomnianą przygodą. U nas nie ma miejsca na nudę!

Razem wiele zdziałacie!

To oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia
  • Benefity m.in. prywatna opieka medyczna, kafeteria MyBenefit itp.
  • Pracę w przyjaznym i nastawionym na dzielenie się wiedzą zespole
  • Kompleksowy program wdrożeniowy dostosowany do specyfiki pracy na stanowisku
  • Pracę od poniedziałku do piątku w zgranym zespole, w atmosferze wzajemnego szacunku

Twój zakres obowiązków:

  • Dbałość o poprawne funkcjonowanie sprzętu komputerowego, oprogramowania oraz pozostałego sprzętu teleinformatycznego
  • Bieżąca konserwacja oraz usuwanie usterek sprzętu i oprogramowania
  • Rejestracja oraz rozliczanie zakupionego sprzętu i oprogramowania
  • Praca z systemem HelpDesk
  • Udział w projektach IT

Nasze wymagania:

  • Masz bardzo dobrą znajomość systemów operacyjnych Windows 10, programów MS Office, a także sprzętu komputerowego
  • Nie są Ci obce zagadnienia dotyczące sieci LAN/WAN, TCP/IP
  • Posiadasz znajomość technologii bezprzewodowych
  • Umiesz diagnozować i rozwiązywać problemy
  • Wykazujesz się samodzielnością oraz komunikatywnością w działaniu
  • Potrafisz analitycznie myśleć oraz wyciągać logiczne wnioski
  • Masz zdolność do pracy pod presją czasu
  • Posiadasz wykształcenie średnie, preferowane wyższe (kierunek - informatyka lub pokrewny)
  • Posiadasz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – będzie to dodatkowym atutem

📍 Chlebnia

Mamy drive do rozwoju!

To wszystko dzięki grze zespołowej! Magazynierzy troszczą się o fachowe przeładunki i opiekują się towarem naszych Klientów w magazynach, Dyspozytorzy organizują dostawy, Specjaliści dbają o sprawny i przyjazny kontakt z Klientami, a Kierowcy docierają z zamówionym towarem do najdalszych zakątków Europy – wszyscy mamy wpływ na to, że Raben Logistics Polska nieustannie porusza rzeczy we właściwym kierunku.