Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. Administracji Transportu
new
Logistyka
Raben Logistics Polska

Poznań
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Microsoft Office
sporządzanie umów
obsługa dokumentów
administracja
współpraca z klientami
Mile widziane
podobne doświadczenie
Opis stanowiska
offer-banner

Opis firmy

Poznasz wspaniałych ludzi, z którymi podzielisz się swoją ekspercką wiedzą. Razem będziecie inicjować i wdrażać ekscytujące międzynarodowe projekty oraz świętować wspólne sukcesy.

  • Zapewnianie poprawnego procesu obiegu i archiwizowanie dokumentów transportowych
  • Zapewnienie prawidłowego i terminowego rozliczenia Przewoźników
  • Sporządzanie umów z Przewoźnikami
  • Prowadzanie danych do systemu TMS oraz dbanie o ich aktualizację
  • Przygotowywanie raportów wewnętrznych
  • Budowanie i utrzymywanie kontaktów z Kierowcami oraz Przewoźnikami
  • Ścisła współpraca z Działem Transportu i Działem Obsługi Klienta

Wymagania

  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Dokładności i skrupulatność przy wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne
  • Doświadczenie na stanowisku związanym z transportem będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju w wybranym kierunku, dzięki m.in. szkoleniom, projektom cross-funkcyjnym
  • Program wdrożeniowy dostosowany do specyfiki działu oraz stanowiska
  • Pracę w rozwijającym się Oddziale firmy
  • Benefity, m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie, dodatki okolicznościowa

Mamy drive do rozwoju!

To wszystko dzięki grze zespołowej! Magazynierzy troszczą się o fachowe przeładunki i opiekują się towarem naszych Klientów w magazynach, Dyspozytorzy organizują dostawy, Specjaliści dbają o sprawny i przyjazny kontakt z Klientami, a Kierowcy docierają z zamówionym towarem do najdalszych zakątków Europy – wszyscy mamy wpływ na to, że Raben Logistics Polska nieustannie porusza rzeczy we właściwym kierunku.