• Wszystkie ofertyBieruńLogistykaKierowcaKierowca kat. C+E, PL-CZ
    Kierowca kat. C+E, PL-CZ
    new
    Logistyka
    Raben Transport Sp. z o.o

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    C+E

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Zostaniesz naszym mistrzem kierownicy na krajowych i europejskich trasach. Wykażesz się samodzielnością i zmysłem orientacji w terenie, ale będziesz też w kontakcie z fantastycznymi ludźmi, którzy zawsze chętnie poprowadzą Cię do celu.

    Opis stanowiska:

    • Realizacja zleceń transportu krajowego z Bierunia, po południowo-wschodniej części Polski oraz bliskie Czechy
    • Przestrzeganie obowiązujących przepisów, w tym czasu pracy
    • Dbałość o powierzony ładunek, towar załadowany na wózkach​
    • Sprawne i terminowym wypełnianiu dokumentów
    • Dbałości o narzędzia pracy i ekonomiczną eksploatację pojazdu
    • Bonus na START! Przyjdź do nas do 11.07 i zgarnij 1500 zł; a do 18.07- 1000 zł!
    • Gwarantujemy urlop w miesiącu lipcu i sierpniu!

    Wymagania:

    • Posiadanie aktualnego prawo jazdy kat. CE + Kartę Kierowcy
    • Doświadczenie min. 6 miesięcy
    • Masz aktualne uprawnienia i badania (orzeczenie lekarskie + psychotesty)
    • Ukończyłeś kurs na przewóz rzeczy

    Oferujemy:

    • Pracę od wtorku do soboty, co drugi dzień w domu lub od pn-pt + 2 soboty pracujące
    • Pracę w pojedynczej obsadzie z autem przypisanym do Kierowcy Mercedes Actros MP4
    • Terminowe stałe WYNAGRODZENIE w oparciu o umowę o pracę
    • Przestrzeganie przepisów czasu pracy
    • Benefity dla Ciebie i Twoich bliskich: prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, karty zniżkowe na paliwo do prywatnego użytku i wiele innych
    • Nowoczesny i regularnie serwisowany tabor, telefon kom.i poradniki
    • Szkolenia z ekojazdy, jazdy defensywnej

    Mamy drive do rozwoju!

    Ponieważ w Raben Transport doskonalenie naszej organizacji powierzamy utalentowanym osobom z dużym potencjałem i każdemu umożliwiamy rozwój w różnych działach i w międzynarodowym środowisku.

    Specjalizujemy się w ładunkach całopojazdowych – 24-tonowe ciężarówki z logo Raben na drogach Polski i Europy to nasza sprawka! Wierzymy w swobodną, dwukierunkową komunikację oraz rzetelną i konstruktywną informację zwrotną. Podejmujemy się dużych projektów, dlatego nasze kontakty pozbawione są sztywnych barier – to znakomicie ułatwia współpracę i realizację innowacyjnych pomysłów. A tylko takie mamy.

    Nie wierzysz? Sprawdź sam! Jeżeli cenisz sobie autonomię i dynamikę w pracy, bezpieczne i komfortowe środowisko, a źródłem satysfakcji jest dla Ciebie kontakt z ludźmi, dołącz do naszego Zespołu!