• Wszystkie ofertyGniewomierzLogistykaKierowcaKierowcy stała podójna obsada na kat. c+e NIEMCY-WŁOCHY/HOLANDIA
    Kierowcy stała podójna obsada na kat. c+e NIEMCY-WŁOCHY/HOLANDIA
    Logistyka
    Raben Transport Sp. z o.o

    Gniewomierz
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    prawo jazdy kat. B

    Mile widziane

    ADR

    CE

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    To oferujemy:

    • Pracę dla stałej podwójnej obsady z autem przypisanym na stan
    • Terminowe wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
    • System wynagrodzeń zgodny z wymogami prawnymi obowiązującymi od 01.02.2022 w Polsce i UE (pakiet mobilności)​​
    • Pracę Mercedesem Actrosem z zestawem BDF
    • Nowoczesny i regularnie serwisowany tabor, Telefon służbowy i poradniki
    • Przestrzeganie przepisów czasu pracy
    • Karty paliwowe i flotowe, urządzenia do opłat drogowych (krajowe i zagraniczne), zaliczki na niezbędne wydatki (np. mosty, tunele, parkingi)
    • Benefity dla Ciebie i Twoich bliskich: prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, karty zniżkowe na paliwo do prywatnego użytku i wiele innych
    • Dodatki pieniężne na święta

    Twój zakres obowiązków:

    • Realizacja zleceń transportowych między oddziałami Grupy Raben, głównie wahadła Niemcy- Włochy/Holandia
    • Wyjazdy busem z Legnicy do Aichach Niemcy, praca w trybie ciągłym
    • Przestrzeganie obowiązujących przepisów, w tym czasu pracy
    • Dbałości o powierzony ładunek
    • Sprawnym i terminowym wypełnianiu dokumentów
    • Dbałości o narzędzia pracy i ekonomiczną eksploatację pojazdu