Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Operator Urządzeń Technicznych
new
Inżynieria
Radmor

Radmor
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
programowanie urządzeń
dokumentacja techniczna
odpowiedzialność
dokładność
Opis stanowiska

Pracując na tym stanowisku staniesz się częścią zespołu wydziału montażu bloków, gdzie czynnie będziesz uczestniczył w obsłudze urządzeń technicznych w technologii SMT i THT oraz będziesz programował urządzenia techniczne MyData.

OCZEKUJEMY OD CIEBIE

· Wykształcenia średniego technicznego – preferowane kierunki: elektronika, elektrotechnika, i pokrewne.

· Umiejętności korzystania z dokumentacji technicznej,

· Umiejętności wykonywania prac montażowych elementów SMD i THT,

· Dokładności i skrupulatności w pracy – w pracy będziesz używał lutownicy przy małych elementach,

· umiejętności pracy w zespole oraz samodzielności w organizacji pracy

· Ogólnej wierzy dotyczącej specyfiki produkcji sprzętu elektronicznego

· Znajomości języka angielskiego umożliwiającej programowanie urządzeń.

Dodatkowym atutem będzie:

· Doświadczenie na stanowisku o podobnym zakresie umiejętności

· Wiedza z zakresu normy IPC-610

KORZYŚCI DLA CIEBIE

Oferujemy stabilne warunki zatrudnienia i umowę o pracę od pierwszych dni.

Jesteśmy stabilną firmą od ponad 75lat na rynku, aktualnie jako spółka grupy kapitałowej WB Group.

Praca i rozwój

finansujemy Twoje szkolenia,

partycypujemy w kosztach nauki na studiach I, II i III stopnia oraz studiach podyplomowych,

umożliwiamy Ci pracę w otoczeniu nowoczesnego i zróżnicowanego wyposażenia technicznego,

wymieniamy się wiedzą techniczną.

Work-life balance

elastyczny czas pracy, możliwy do dostosowania do życia prywatnego,

u nas idziesz na dwutygodniowy urlop i nie martwisz się pracą,

niekorporacyjna atmosferę, brak dress code’u,

Pakiet benefitów

dofinansowanie karty Multisport, ubezpieczenia medycznego, aktywności sportowej i kulturalnej

dofinansowanie do wypoczynku Twojego i Twoich dzieci,

platforma do doskonalenia języków obcych,

praca w siedzibie firmy w Gdyni, do której dotrzesz SKM (250 metrów od wejścia na teren firmy), komunikacją miejską (przystanek kilka kroków od wejścia), autem (mieścimy się tuż przy zjeździe z Estakady i mamy dla Ciebie darmowy parking), rowerem (do Twojej dyspozycji jest szatnia z prysznicem, wiata rowerowa, parkingi rowerowe)

do dyspozycji jest pokój rekreacyjny (z tenisem stołowym, bilardem, piłkarzykami, konsolą).