Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Koordynator ds. podatku akcyzowego
new
Finanse
Rafineria Gdańska

Gdańsk
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura

Jesteśmy jedną z najnowocześniejszych i najbardziej złożonych technologicznie rafinerii w tej części Europy. Rocznie przerabiamy ponad 10 mln ropy, którą dostarczamy naszym właścicielom, w ramach modelu biznesowego JV. Dążymy do doskonałości w zakresie bezpieczeństwa, ochrony środowiska i niezawodności produkcji.

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
Angielski
przepisy podatkowe
podatek akcyzowy
Microsoft Office
Mile widziane
doradca podatkowy
Opis stanowiska

Rafineria Gdańska Sp. z o.o. jest jedną z najnowocześniejszych Rafinerii Processingowych w Europie. W grudniu 2022 staliśmy się Spółką JV. Nasza moc przerobowa wynosi ponad 10 mln ton ropy rocznie, co daje nam stabilną pozycję lidera branży paliwowej.

Cenimy wiedzę i doświadczenie każdego pracownika. Wiemy, że najlepsze wyniki osiągane w jakiejkolwiek dziedzinie życia nigdy nie są dziełem przypadku, a wynikają z ciężkiej pracy, pasji i nieustannego dążenia do rozwoju - dołącz do nas i zostań częścią firmy, która naprawdę ma znaczenie!

Co jest dla nas ważne:

  • kilkuletnie doświadczenie w pracy w obszarze doradztwa podatkowego, prowadzenia spraw akcyzowych przedsiębiorstwa lub administracji skarbowej
  • znajomość przepisów podatkowych, w szczególności dotyczących podatku akcyzowego
  • doświadczenie we współpracy z doradcami podatkowymi, agencją celną, administracją skarbową
  • wykształcenie wyższe magisterskie, z zakresu: podatków, rachunkowości, finansów, prawa
  • umiejętności analityczne, w tym krytycznego myślenia, syntezy i formułowania wniosków
  • dobra znajomość i biegła obsługa pakietu MS Office, w tym szczególnie MS Excel i Power Point
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom nie niższy niż B2)
  • mile widziane kwalifikacje doradcy podatkowego

Najważniejsze zadania:

  • koordynacja współpracy z doradcami podatkowym, agencją celną, administracją skarbową, procesorami oraz podwykonawcami w zakresie zagadnień podatku akcyzowego
  • tworzenie wewnętrznych uregulowań i nadzór nad realizacją obowiązków mających wpływ na aspekty związane z podatkiem akcyzowym, funkcjonowaniem składu podatkowego
  • nadzór nad całością spraw dotyczących podatku akcyzowego i funkcjonowania składu podatkowego
  • współpraca z podmiotami zewnętrznymi (w tym organami administracji skarbowej) oraz komórkami organizacyjnymi RG w zakresie podatkowym

Co sprawia, że warto do nas dołączyć:

  • praca w najnowocześniejszej rafinerii processingowej w Europie
  • umowa o pracę (pierwsza umowa o pracę na okres 12 m-cy)
  • możliwość otrzymania premii rocznej, kwartalnej nagrody motywacyjnej oraz nagrody specjalnej
  • możliwość podnoszenia kompetencji w ramach obejmowanego stanowiska
  • atrakcyjny pakiet Benefitów:

- opieka medyczna i dentystyczna,

- dofinansowanie do wypoczynku (tzw. wczasy pod gruszą),

- ubezpieczenie grupowe na życie wraz z funduszem inwestycyjnym opłacane przez pracodawcę,

- możliwość uczestnictwa w dodatkowym ubezpieczeniu grupowym na życie,

- możliwości rozwojowe: udział w szkoleniach, dofinansowania do studiów oraz nauki języków obcych,

- możliwość zakupu Karty MultiSport i Medicover Sport,

- możliwości uzyskania zniżki na stacjach paliw ORLEN,

- możliwość przystąpienia do firmowych sekcji sportowych, m.in.: sekcja siatkarska, żeglarska, tenisa ziemnego, piłki nożnej, biegowa