Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. Sprzedaży Internetowej
new
Sales
Rajpol

Rajpol
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę, B2B
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
SEM
seo
adwords
e-commerce
Google Analytics
Opis stanowiska

Grójec | Mazowieckie | Praca Stacjonarna

Pełen Etat

Rajpol Sp. z o.o. lider wśród grup producentów owoców w Polsce i właściciel marki Pola poszukuje osoby na stanowisko E-Commerce Manager.

Jeżeli masz doświadczenie w zakresie obsługi sklepu internetowego, jesteś samodzielny, zaangażowany i analityczny. Szukasz pracy w stabilnej firmie jednocześnie mając możliwość rozwoju w organizacji – to wyzwanie jest dla Ciebie.

Zakres obowiązków:

  • Bieżąca obsługa sklepu internetowego
  • Wprowadzanie nowych rozwiązań i optymalizacja pod kątem zwiększania sprzedaży
  • Koordynowanie kampanii SEM, SEO, AdWords
  • Budowanie relacji z partnerami
  • Prowadzenie sprzedaży na platformach e-commerce

Wymagania

  • Min 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Sprawne posługiwanie się narzędziami marketingowymi oraz analitycznymi (Google Analytics)
  • Znajomość języka angielskiego
  • Komunikatywność
  • Odpowiedzialność
  • Samodzielność

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej i stale rozwijającej się firmie
  • Elastyczną formę zatrudnienia: Umowę o pracę lub B2B
  • Wynagrodzenie podstawowe + premie
  • Szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne