Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Manager sprzedaży
new
Sales
Ramaro

Ramaro
Pełny etat
Doświadczenie
Manager/C level
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Angielski
dobra organizacja pracy
doradztwo
skuteczna komunikacja
Sales
samodzielność
odpowiedzialność
Mile widziane
niemiecki
Opis stanowiska

Witaj w RAMARO - świecie komfortu i designu!

Jesteśmy jednym z liderów w branży nowoczesnych mebli tapicerowanych. Od ponad 40 lat projektujemy i produkujemy meble tapicerowane w zgodzie z najlepszą sztuką rzemieślniczą. Nieustannie rozbudowujemy ofertę produktową i wdrażamy nowe modele. Naszą ambicją jest nie tylko utrzymanie pozycji lidera w naszej branży – ale również ekspansja na coraz dalsze rynki zagraniczne i sukcesy międzynarodowe.

Twoje zadania:

  • Budowanie i zarządzanie podległym zespołem Doradców Klienta w salonach sprzedaży
  • Poszerzanie zakresu współpracy z obecnymi klientami, dzięki zmieniającej się i dostosowanej do rynkowych trendów ofercie
  • Wspieranie partnerów biznesowych na każdym etapie procesu sprzedaży i realizacji projektów
  • Przygotowywanie ofert, kalkulacji i wycen handlowych,
  • Negocjowanie kontraktów z klientami i przygotowywanie odpowiedniej dokumentacji
  • Utrzymywanie kluczowych klientów poprzez dbanie o pozycję i wizerunek marki Ramaro
  • Realizacja indywidualnie wyznaczonych celów oraz planów sprzedaży działu B2C
  • Raportowanie wyników pracy do Dyrektora Generalnego

Nasze oczekiwania:

  • Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku i potrafisz budować i zarządzać strukturą handlową
  • Masz sprawdzone sposoby na pracę z Doradcami oraz na rozwijanie ich kompetencji sprzedażowych (coaching, mentoring, szkolenia)
  • Posiadasz udokumentowane sukcesy potwierdzające Twoje umiejętności sprzedażowe w sektorze B2B
  • Jesteś gotowy na budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z zagranicznymi kontrahentami
  • Wykazujesz się inicjatywą w działaniu oraz potrafisz rozwiązywać pojawiające się problemy (a nawet więcej - zapobiegać ich powstawaniu)
  • Masz własną działalność gospodarczą lub jesteś gotowy do jej założenia
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka angielskiego na bardzo dobrym poziomie

Oferujemy:

  • System wynagradzania oparty o podstawę i system prowizyjny zależny od osiąganych wyników zespołowych i indywidualnych
  • Niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon) i biuro pod Poznaniem
  • Szkolenia wprowadzające i poszerzające wiedzę nt. branży meblarskiej, dzięki którym staniesz się profesjonalistą w branży i z łatwością będziesz w stanie budować pozytywny wizerunek marki
  • Solidny support w postaci ekspertów w branży, którzy będą Cię wspierać w codziennej pracy
  • Pracę w rodzinnej firmie nastawionej na wzajemne wsparcie i zaufanie
  • Stabilną i rozpoznawalną na rynku markę
  • Szybką ścieżkę decyzyjną, bez przedłużających się akceptacji - działamy i rozwijamy się dynamicznie