Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. raportów i analiz
BI & Data
Ramaro

Ramaro
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Microsoft Excel
analiza
data analyst
dobra organizacja pracy
organizacja pracy
samodzielność
priorytetyzacja
Opis stanowiska

Witaj w RAMARO - świecie komfortu i designu!

Jesteśmy jednym z liderów w branży nowoczesnych mebli tapicerowanych. Od ponad 40 lat projektujemy i produkujemy meble tapicerowane w zgodzie z najlepszą sztuką rzemieślniczą. Nieustannie rozbudowujemy ofertę produktową i wdrażamy nowe modele. Naszą ambicją jest nie tylko utrzymanie pozycji lidera w naszej branży – ale również ekspansja na coraz dalsze rynki zagraniczne i sukcesy międzynarodowe.

Twoje zadania:

  • Przygotowywanie raportów z wyników i kosztów poszczególnych działów
  • Projektowanie, wdrażanie i rozwijanie narzędzi do raportowania i analiz
  • Definiowanie i analiza kluczowych wskaźników dla firmy
  • Tworzenie dashboardów analitycznych z zebranych danych
  • Uczestnictwo w procesie sporządzania prognoz wyników i kosztów wspierających podejmowanie decyzji biznesowych
  • Aktywna współpraca z Managerami i Dyrektorami poszczególnych działów i wspieranie ich w korzystaniu z systemów raportowania

Nasze oczekiwania:

  • Masz już za sobą doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Posiadasz udokumentowane sukcesy potwierdzające Twoje umiejętności w tworzeniu dashboardów i raportów analitycznych
  • Tworzenie czytelnych i efektywnych wizualizacji to dla Ciebie codzienność
  • Obsługę MS Excel masz w małym palcu
  • Samodzielność i doskonała organizacja pracy własnej to Twoje drugie imiona
  • Jesteś gotowy na współpracę z Managerami i Dyrektorami w zakresie definiowania i analizowania wyników i kosztów poszczególnych działów firmy
  • Twój poziom języka angielskiego jest w stopniu komunikatywnym (min. B1)

Oferujemy:

  • Profesjonalne narzędzia pracy (komputer, telefon) i biuro pod Poznaniem
  • Elastyczne godziny pracy
  • Zniżki na produkty Ramaro - będziesz mógł osobiście doglądać produkcji wybranych mebli
  • Wsparcie na każdym etapie wdrożenia i późniejszej współpracy - nasi eksperci zawsze służą pomocą
  • Pracę w rodzinnej firmie nastawionej na wzajemne wsparcie i zaufanie
  • Swobodną atmosferę, która sprzyja proponowaniu i wdrażaniu własnych pomysłów na rozwój naszej organizacji - cenimy proaktywność 🙂

Czekamy na Ciebie :)