Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. social media
new
Marketing
Ramaro

Ramaro
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Content
design
Video
photoshop
kreatywność
social media
samodzielność
skuteczna komunikacja
Mile widziane
Google Ads
Facebook Ads
reklamy
Opis stanowiska

Witaj w RAMARO - świecie komfortu i designu!

Jesteśmy jednym z liderów w branży nowoczesnych mebli tapicerowanych. Od ponad 40 lat projektujemy i produkujemy meble tapicerowane w zgodzie z najlepszą sztuką rzemieślniczą. Nieustannie rozbudowujemy ofertę produktową i wdrażamy nowe modele. Naszą ambicją jest nie tylko utrzymanie pozycji lidera w naszej branży – ale również ekspansja na coraz dalsze rynki zagraniczne i sukcesy międzynarodowe.

Twoje zadania:

  • Współtworzenie i realizacja strategii obecności marki w mediach społecznościowych, w tym planowanie, tworzenie, publikowanie i monitorowanie treści
  • Prowadzenie profili społecznościowych, przygotowywanie contentu, regularne publikowanie, moderacja
  • Planowanie i realizacja działań z influencerami
  • Tworzenie contentu na social media - realizacja fotografii i video
  • Obserwowanie trendów i monitorowanie aktywności konkurencji pod kątem optymalizacji prowadzonych działań
  • Raportowanie i ocenianie efektywności podejmowanych działań

Nasze oczekiwania:

  • Masz doświadczenie w pracy w marketingu, reklamie lub e-commerce oraz social mediach
  • Kreatywność i estetyka to Twoje drugie imiona
  • Social Media oraz narzędzia do analizy działań w SM masz opanowanie do perfekcji
  • Bez najmniejszych problemów posługujesz się programami graficznymi i do montażu video (Photoshop, Ilustrator, Premiere)
  • Sprawnie poruszasz się w świecie trendów i zasadach obowiązujących w social mediach
  • Pisanie przyciągających treści to dla Ciebie pestka i zajmuje Ci krótką chwilę a poprawna polszczyzna jest Twoim nieodzownym towarzyszem

Mile widziane:

  • Posiadasz dobrą znajomość narzędzi: Facebook Ads, LinkedIn Ads

Oferujemy:

  • Profesjonalne narzędzia pracy (komputer, telefon, aparat) i biuro pod Poznaniem
  • Elastyczne godziny pracy
  • Zniżki na produkty Ramaro - będziesz mógł osobiście doglądać produkcji wybranych mebli
  • Szkolenia wprowadzające i poszerzające wiedzę nt. branży meblarskiej, dzięki którym staniesz się profesjonalistą w branży i z łatwością będziesz w stanie budować pozytywny wizerunek marki
  • Pracę w rodzinnej firmie nastawionej na wzajemne wsparcie i zaufanie
  • Swobodną atmosferę, która sprzyja proponowaniu i wdrażaniu własnych pomysłów na rozwój naszej organizacji - cenimy proaktywność 🙂