Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Strateg mediowy/Media planner
Media
Rebel Media Sp. z o.o. Sp. k

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
digital
Angielski
marketing
social media
Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:

· Udział w tworzeniu strategii mediowych 360 stopni,

· Współpraca z klientami,

· Przygotowywanie prezentacji i przestawianie ich w atrakcyjny sposób klientowi,

· Współpraca z innymi działami firmy,

· Udział w przetargach mediowych.

Nasze wymagania:

· Doświadczenie na podobnym stanowisku – min. 2 lata,

· Preferowane doświadczenie z domów mediowych lub agencji marketingowych,

· Podstawowa znajomość wszystkich mediów.

· Specjalizacja w planowaniu i zakupie kampanii digital,

· Doświadczenie w przygotowywaniu strategii mediowych dla Klientów,

· Umiejętność przygotowywania prezentacji i współpracy z Klientem,

· Umiejętność pracy pod presją czasu i na kilku projektach jednocześnie,

· Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na przygotowywanie prezentacji i prezentowanie jej przed Klientem,

· Uczestniczenie w przetargach mediowych – mile widziane,

· Wykształcenie kierunkowe w obszarze mediów lub marketingu – mile widziane,

· Certyfikaty branżowe, np. Dimaq – mile widziane.

To oferujemy:

· Udział w ciekawych projektach,

· Pracę w doświadczonym zespole i możliwość rozwoju,

· Umowę o pracę,

· Premię za realizacje projektów,

· Kartę multisport,

· Prywatną opiekę medyczną.