Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista / Specjalistka ds. marketingu
new
Marketing
Rebernia sp. z o.o

Łódź
6 000 - 8 000 PLNNetto miesięcznie - Dowolna
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
reklamy
kreatywność
marketing manager
marketing
elastyczność
socialmedia
Google Analytics
odpowiedzialność
Opis stanowiska

Słynna sieć lwowskich restauracji "Rebernia" wchodzi na rynek polski.

Zapraszamy zostać częścią historii oraz naszym partnerem. Tak, partnerem, ponieważ chcemy, aby nasze relacje były partnerskie, oparte na zasadach wspólnych wartości, uczciwości, przejrzystości, zaufania i wzajemnej pomocy.

Twój zakres obowiązków:

  • Tworzenie i wdrażanie strategii marketingowej,
  • Tworzenie i realizacja strategii promocji i komunikacji marki,
  • Monitoring rynku i analiza zwyczajów/potrzeb odbiorców docelowych,
  • Komunikacja i koordynacja zespołu SMM,
  • Ustalanie i monitorowanie realizacji zadań przez zespół SMM,
  • Sprawdzanie i monitorowanie realizacji kontent-planów restauracji Rebernia,
  • Współpraca z partnerami w zakresie zgodności ze strategiami marketingowymi i komunikacyjnymi,
  • Tworzenie raportów marketingowych,
  • Popularyzacja systemu lojalnościowego,
  • Promocja placówek poprzez narzędzie systemu lojalnościowego (wyszukiwanie nowych rozwiązań, aktualnych tematów, generowanie promocji, ofert, questów itp.)

Kogo szukamy:

  • Posiadasz wykształcenie kierunkowe (marketing/PR/reklama),
  • Praktyczne doświadczenie w obszarze marketingu, najlepiej w branży gastronomicznej,
  • Doświadczenie pracy/współpracy z dużymi sieciami franczyzowymi - na wagę złota,
  • Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne: Wysoki poziom umiejętności umożliwiających nawiązywanie i utrzymywanie relacji z partnerami biznesowymi,
  • Zaangażowanie oraz odpowiedzialność,
  • Samodzielność w działaniu oraz wysoko rozwinięte zdolności organizacji pracy własnej,
  • Kreatywność oraz wysoki poziom inicjatywy własnej,
  • Doświadczenie w opracowywaniu i realizacji kampanii w mediach społecznościowych i sieciach reklamowych oraz działaniach outdoorowych,
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi i kanałów marketingowych online, w tym platform społecznościowych, płatnych reklam i SEO,
  • Kreatywność w zakresie tworzenia nowych rozwiązań promujących markę oraz jej system lojalnościowy.

Oferujemy:

  • Pracę w znanej, renomowanej i nowoczesnej firmie
  • Godna płaca
  • Oficjalne zatrudnienie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Darmowe szkolenia

I jeszcze kilka zalet, o których opowiemy Ci osobiście!

6 000 - 8 000 PLN

Netto miesięcznie - Dowolna