Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Office Coordinator
HR
Recruitment Consultant

Warszawa
5 500 - 6 500 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Proaktywność
zaangażowanie
dobra organizacja pracy
Angielski
praca w grupie
Mile widziane
francuski
Opis stanowiska

Dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej firmy z branży kosmetycznej poszukujemy osoby zainteresowanej pracą na stanowisku:

Lokalizacja: Warszawa Śródmieście

Obowiązki:

  • Wsparcie administracyjne zespołu związane z codziennym funkcjonowaniem biura (odbieranie telefonów, koordynowanie obiegiem dokumentów, dbanie o wyposażenie biura oraz dostępność artykułów biurowych, pomoc przy organizacji podróży służbowych)
  • Bieżące wsparcie pracy managerów, działu marketingu, sprzedaży i PR (pomoc w przygotowywaniu raportów, redagowanie oficjalnych wiadomości e-mail, wsparcie w organizacji spotkań)
  • Współpraca z działem księgowości w zakresie faktur i płatności

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego min. B1+, preferencyjnie C1
  • Dobra znajomość pakietu MS Office w tym MS Excel
  • Proaktywne nastawienie, chęć rozwoju, komunikatywność
  • Dobra organizacja pracy
  • Zainteresowanie aktualnymi trendami w branży

Mile widziane:

  • doświadczenie pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka francuskiego będzie dużym atutem

Oferujemy:

  • Pracę od zaraz
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę tymczasową
  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia (otwartość na osoby bez doświadczenia, ale o cechach miękkich wyszczególnionych powyżej)
  • możliwość zdobycia doświadczenia w projektach z obszaru PR, marketingu i sprzedaży, m.in. wsparcie przy organizowaniu eventów dla influencerów, akcje marketingowe, spotkania integracyjne dla pracowników
  • Pracę na pełny etat od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 lub 9-17
  • Stacjonarny tryb pracy, biuro zlokalizowane w ścisłym centrum (blisko Dworca Centralnego)
  • Realną możliwość rozwoju w nowoczesnej i dynamicznej organizacji o start-up'owym charakterze, współpraca u boku specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży i możliwość czerpania praktycznej wiedzy
5 500 - 6 500 PLN

Brutto miesięcznie - UoP