• Oferty
  • Wszystkie ofertySzczecinInneJunior Web Publisher
    Junior Web Publisher
    new
    Inne
    Reffine

    Reffine

    1 167 - 1 296 USDBrutto miesięcznie - UZ
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    język angielski

    Mile widziane

    HTML

    CSS

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Poszukujemy Junior Web Publishera do naszego zespołu!

    Jeśli chcesz zdobyć praktyczne doświadczenie w tworzeniu i aktualizowaniu treści na stronach internetowych, to idealna oferta dla Ciebie! Doświadczenie nie jest wymagane – wszystkiego Cię nauczymy.

    Zadania:

    • Aktualizacja i zarządzanie treściami na stronach WWW za pomocą naszego autorskiego systemu CMS.
    • Realizacja zgłoszeń wpływających przez Service Desk (Jira).

    Wymagania:

    • Doświadczenie nie jest wymagane.
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2.
    • Umiejętność obsługi komputera i zainteresowanie web publishingiem.
    • Znajomość HTML i CSS będzie dodatkowym atutem.
    • Status studenta mile widziany.

    Oferujemy:

    • Możliwość pracy w pełni zdalnej lub w modelu hybrydowym.
    • Elastyczne godziny pracy (rozpoczęcie między 7:00 a 10:00).
    • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia.
    • Służbowy komputer.
    • Benefity: karta Multisport i inne.

    1 167 - 1 296 USD