Oferty
Młodszy specjalista ds. strategii i rozwoju
PM

Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca z biura

Wymagane umiejętności

Microsoft Office

systematyczność

dobra organizacja pracy

język angielski

Mile widziane

prawo jazdy kat. B

transport

Opis stanowiska

RELOBUS Transport Polska to wiodący przewoźnik na rynku polskim, należący do międzynarodowej grupy  kapitałowej, który od lat dostarcza wysokiej jakości usługi transportowe na liniach miejskich i regionalnych, obsługując  rocznie około 15 mln pasażerów. Specjalizujemy się w przewozach pasażerskich, miejskich, szkolnych oraz  pracowniczych.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Obowiązki:

  • Realizowanie zadań związanych z projektami, zgodnie z wytycznymi i pod nadzorem kierownika projektu
  • Opracowywanie raportów, prezentacji oraz wsparcie przy tworzeniu biznesplanów
  • Współpraca z zespołem projektowym – kontakt ze współpracownikami na różnych poziomach organizacji
  • Monitoring platform przetargowych
  • Analiza rynku oraz dokumentacji przetargowej
  • Aktualizacja wewnętrznych baz danych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki to: transport, ekonomia, finanse, zarządzanie, logistyka)
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie Excel i PowerPoint
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, systematyczność i dobra organizacja pracy

Mile widziane:

  • Wiedza z zakresu komunikacji miejskiej/regionalnej – cenimy pasję i zainteresowania
  • Zaangażowanie w organizacjach studenckich, kołach naukowych lub organizacjach non-profit
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Możliwość szybkiego awansu w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Pracę stacjonarną z możliwością jednego dnia pracy zdalnej w tygodniu,
  • Miejsce pracy: Warszawa, ul. Żwirki i Wigury 16a
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne benefity, m.in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport, Zakładowy Fundusz Świadczeń  Socjalnych
  • Służbowy laptop i telefon komórkowy

Dlaczego warto do nas dołączyć?

W RELOBUS liczy się Twoje zaangażowanie i chęć nauki. Oferujemy wsparcie, które pomoże Ci rozwijać  umiejętności i zdobywać nowe kompetencje. Pracując z nami, będziesz współpracować z doświadczonym  zespołem i uczestniczyć w ciekawych projektach.

Jeśli jesteś ambitny, dokładny i gotowy na nowe wyzwania, czekamy na Twoje zgłoszenie!