• Wszystkie ofertyKrakówMarketingMarketingSpecjalista marketingu
    Specjalista marketingu
    Marketing
    Rendart sp. z o. o.

    Kraków
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    copywriting
    analiza
    wordpress
    dobra organizacja pracy
    kreatywność
    projektowanie w CANVA

    Mile widziane

    Google Ads
    Google Analytics
    socialmedia
    Facebook Ads

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna
    • Stanowisko: Specjalista marketingu
    • Praca 100% zdalna (mile widziane osoby z obszaru Śląska)
    • Forma zatrudnienia: B2B, w pełnym lub połowicznym wymiarze godzin
    • Wymagania: min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Wynagrodzenie: 6000 – 12 000 zł netto (w zależności od doświadczenia)

    Do naszego zespołu szukamy Specjalistę Marketingu czyli osoby, która będzie prowadziła nasze wewnętrzne działania marketingowe.

    W szczególności Twoje zadania będą związane z organizacją webinarów i konferencji online, rozwoju naszej strony firmowej (artykuły, wpisy portfoliowe/case’y, ulepszanie obecnych podstron) oraz nadzorowanie kampanii reklamowych z kooperantami.

    Kluczowa jest komunikatywność, uporządkowanie, kreatywność i otwartość na nowości. Mile widziane doświadczenie z branża nieruchomości, deweloperką, firmami produkcyjnymi.

    Krótko o Rendart

    Od 10 lat wyznaczamy standardy rynkowe w obsłudze marketingowej małych i średnich, nierzadko rodzinnych firmy deweloperskich, ale też dopiero startujących firm z całej Polski - takich realizacji mamy już na koncie ponad 700. Mocno stawiamy na edukację naszych klientów na etapie działań marketingowych (webinary) i sprzedażowych (konsultację).

    Co będziesz robić?

    • Dbał o to aby nasi klienci mogli edukować się od nas na temat marketingu w branży deweloperskiej - organizując cykliczne webinary i konferencje online, w których dotychczas wzięło udział kilka tysięcy uczestników. W najbliższym czasie będziemy uruchamiać również płatne szkolenia.
    • Rozwijał nasze działania social mediowe i reklamowe - realizujemy setki świetnych projektów rocznie i chcemy efektywnie pokazać je potencjalnym klientom
    • Pracował nad naszą stroną internetową - ulepszając podstrony produktowe (aby jeszcze lepiej pokazywały wartość marketingu w deweloperce i naszą ekspertyzę, dodając najnowsze najlepsze realizacje, piszą merytoryczne artykuły
    • Planował i koordynował konfigurację kampanii reklamowych z naszymi kooperantami.
    • Rozwijać razem z nami Rendart! Od 10 lat ciągle się rozwijamy i szukamy osób, które nie tylko będą otwarte na nowości, ale również będą wnosić nowe pomysły, jak działać jeszcze lepiej, sprawniej oraz dawać większą wartość klientowi.

    Co możemy Ci zaproponować?

    • Pracę 100% zdalną, w ramach umowy B2B, w ramach pełnego lub połowicznego wymiaru godzin.
    • Poukładaną, ale niekorporacyjną atmosferę.
    • Dużą swobodę we wdrażaniu swoich pomysłów.
    • W Polsce funkcjonuje wiele małych, średnich, często rodzinnych firm deweloperskich, które zaczynają rozumieć wagę własnego marketingu i budowania marki. Chcemy być ich przewodnikami w tej podróży, a Ty będziesz razem z nami szukał sposobów jak podzielić się naszą wiedzą i zachęcić do współpracy. Dowiesz się z czego wynika to, że niektóre mieszkania sprzedają się już na etapie “dziury w ziemi”, a inne nie.

    Czego szukamy?

    • proaktywności – jeżeli widzisz, że coś jest do zrobienia to po prostu to robisz
    • samodyscypliny – powierzone Ci zadanie robisz, nawet jeżeli nikt Ci o tym nie przypomina,
    • umiejętności szybkiego uczenia się – działamy dynamicznie, więc okazji do nauki będzie sporo,
    • terminowości i poukładania – potrafisz ułożyć plan działania i się go trzymać, modyfikować w kontekście zaistniałych sytuacji i sprawnie egzekwować działania od innych, aby wszystko było na czas
    • umiejętności pisania tekstów, które jasno przekażą często trudne dla naszych klientów tematy związane z grafiką i technologią
    • umiejętności tworzenia grafik/filmików na social media i do reklam (głównie praca w obrębie CANVA’y, dostęp do pakietu Adobe i Affinity)
    • znajomość w zakresie analizowania i wyciągania wniosków w ramach środowiska Google Ads, Meta Ads, Analytics, GTM
    • umiejętności obsługi strony opartej o CMS WORDPRESS + Gutenberg
    • mile widziane doświadczenie w organizacji szkoleń/webinarów/konferencji online
    • mile widziane doświadczenie z platformami no-code (make.com, zappier)
    • mile widziane wcześniejsze doświadczenia z w pracy nad projektami dla branży nieruchomości, deweloperskiej, architektonicznej, marketingowej/reklamowej
    • mile widziane wykształcenie architektoniczne

    1 552 - 3 105 USD

    B2B