Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Samodzielna/y księgowa/y
Finanse
Renters Sp. z o. o.

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
znajomość podatków
samodzielność
Microsoft Office
Opis stanowiska

💎 Tym się u nas zajmiesz:

  • Przygotowywanie miesięcznych bilansów, rachunków zysków i strat oraz rocznych sprawozdań finansowych
  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów zakupu i sprzedaży
  • Ewidencja i rozliczanie transakcji wewnątrzunijnych
  • Bieżąca analiza i weryfikacja zapisów na kontach księgowych
  • Księgowanie i wyliczenia rezerw, wycen walutowych, podatku odroczonego, rozliczeń międzyokresowych kosztów itp.
  • Prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej
  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych
  • Weryfikacja rejestrów VAT i przygotowywanie plików JPK
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP)
  • Prowadzenie rejestru środków trwałych, tabel amortyzacyjnych
  • Przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych
  • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami

💡 Docenimy jeśli cechuje cię:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku (doświadczenie w biurze rachunkowym mile widziane)
  • Bardzo dobra znajomość ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych oraz od osób fizycznych, ustawy o rachunkowości, ustawy o podatku od towarów i usług oraz wszelkich innych zagadnień rachunkowych i przepisów podatkowych
  • Znajomość podatków CIT, VAT, WHT
  • Praktyczna umiejętność obsługi oprogramowania księgowo-finansowego Symfonia będzie dodatkowym atutem)
  • Bardzo dobra znajomość aplikacji biurowych MS Office, w szczególności: Word, Excel,
  • Doświadczenie w sporządzaniu sprawozdań finansowych
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Wysoki poziom samodzielności w działaniu
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

✨Co możemy Ci zaoferować?

  1. Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej - Enel Med
  2. Dofinansowanie do karty sportowej - Multisport
  3. Program rekomendacji pracowników
  4. Świętowanie urodzin
  5. Zniżki na pobyty w naszych apartamentach
  6. Organizację otwartą na nowe pomysły i wdrażanie własnych rozwiązań