Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Analityk Power BI i Azure
BI & Data
Retail Institute

Warszawa
7 000 - 20 000 PLNNetto miesięcznie - Dowolna
7 000 - 15 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Dowolna, B2B
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna
Wymagane umiejętności
data analyst
design
SQL
Tableau
Power Bi
Mile widziane
konsultant
socialmedia
team leader
Friendly offer
Opis stanowiska

Specjalista ds Analityki Danych, PowerBI i Azure

Nadszedł czas na rozwój naszego zespołu! Jeżeli masz doświadczenie pracy z narzędziami PowerBI oraz platformą Azure, umiejętność analizy danych, duże wyczucie estetyki, dokładności pracy, a do tego poruszasz się w środowisku AZURE oraz Power BI niczym ninja to może ta propozycja jest dla Ciebie!

Obowiązki:

* Tworzenie interaktywnych raportów i wizualizacji w środowisku PowerBI w doświadczonym zespole

* Zarządzanie danymi w platformie Azure, w tym tworzenie baz danych, magazynów danych i rozwiązań analitycznych

* Analiza i interpretacja danych w celu wydobycia istotnych wniosków biznesowych do pracy w rozwoju wizualizacji danych

* Współpraca z zespołami biznesowymi w celu zrozumienia potrzeb i wymagań dotyczących analizy danych

* Wdrażanie rozwiązań analitycznych z wykorzystaniem narzędzi PowerBI i platformy Azure

Wymagania:

* Doświadczenie w pracy z narzędziami Business Intelligence, w tym PowerBI

* Znajomość platformy Azure, w tym Azure SQL Database, Azure Data Lake, Azure Data Factory.

* Umiejętność tworzenia zapytań SQL

* Zrozumienie koncepcji związanych z analizą danych i business intelligence

* Umiejętność pracy w zespole oraz doskonałe umiejętności komunikacyjne

jeżeli liczby mówią do Ciebie, a ty do nich i jest to fajny dialog i opowieść, zapraszam do rozmowy!

Lokalizacja: praca zdalna

Typ zatrudnienia: do ustalenia

Termin rozpoczęcia: 1 maja

Dołącz do nas ! Zapraszam do kontaktu !

Więcej: aszmeja@einstitute.com.pl

7 000 - 20 000 PLN

Netto miesięcznie - Dowolna

7 000 - 15 000 PLN

Netto miesięcznie - B2B